:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CANÖZÜM'e
son
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sağol canım seninde bu güzel yüreğin sevgi dolu kalbin mutluluğa kavuşsunSmile

Aminnnn. Hepimizin; öncelikle bu güzel duyguyu hisseden sizlerin Smile
Ara
SABIRLI
Slm Ben Yeniyim Itiraf Ilgimi çekti Bence Herkesin Ikinci Bir şans Hakki Vardir Tabi Eğer Sevgi Bitmediyse,şayet Sevgi Bittiyse Böle şeyler Bahane,böyle Düşünüyorum çünkü Bende çok Affettim çünkü Seviyordum Bu Sölerim Sana Affetmeyen Kişi
Ara
son
SABIRLI Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Slm Ben Yeniyim Itiraf Ilgimi çekti Bence Herkesin Ikinci Bir şans Hakki Vardir Tabi Eğer Sevgi Bitmediyse,şayet Sevgi Bittiyse Böle şeyler Bahane,böyle Düşünüyorum çünkü Bende çok Affettim çünkü Seviyordum Bu Sölerim Sana Affetmeyen Kişi

Düşüncelerin ve paylaşımın için teşekkür ederiz. Asıl affedip-affetmemekten ziyade anlaşılabilmekti ve biz bunu başarabildik. İnsanlar birbirini anlayabildikten sonra herşey çözümleniyor. Keyifli paylaşımlar
Ara
HIÇKIRIK
son Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Merhaba Deniz; Özgür'ün ifade etmeye çalıştığı yaşadıklarımızı döktüğümüz satırlarda bulabilmendi.Ben kısaca belirteyim; bazı yanlış anlaşılmalar sonucu ben canım aşkımı incittim ve olayların gerçeğini forumda kendisine ve herkese itiraf ettim. Canım Özgürcüm de; o güzel anlayışla neyin ne olduğunu anladı ve sevgimize ara vermeden çok güzel bir şekilde devam diyoruz.

Diliyorum Yüce Rabbim'e herkese bizim sevgimiz gibi ölümsüz bir sevgiyi nasip etsin. Gerçi bu güzel sevginin en büyük ve tek sebebi Özgür. Ama onu benden başkasına da kısmet etmesin de mi ? Confusedmiley14:

Teşekkürler ilgine

hımm sevindim ozamn inş bir ömür mutlu olursunuz
bize ölümsüz aşk gelmez
insanın sırtından vuran aşklar gelir ihanenet eden
si,ze mutluluklar diliyorumSmile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 12:56 PM