:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En Kötü Karneyi Getirene Bir Bisiklet
AfrâsyâB
EVET YANLIŞ DUYMADINIZ EN KÖTÜ KARNEYİ GETİREN DUYGUSUZ.COM ÜYESİNE BİR BİSİKLET BABASINDAN DAHA HIZLI KAÇABİLMESİ İÇİN
:tey::tey::tey::tey:Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin TongueTongueTongue:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
AfrâsyâB
tabiki ben sizin karnenizde kırık olmasını istemem Big Grin
düşündümde bana ne çalışın kırık getirmeyin Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim: Alemsin Gökhan peki verilcek bu bisiklet dediğin gibi olursa Big GrinBig Grin
Ara
HIÇKIRIK
:yikildim:harika bir düşünce gökhan kutluyorumBig GrinBig GrinBig Grin
bizim kuzene lazım olabilir o kadar para hacadılar yazık valla ona değil paralara acıyorumBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
o yatırımı bana yapsalar prafösür olmuştum beBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
chuLsuzz péri!
yha bisiklet olmasın motor bisiklet filan olsun bisiklett kotüü yhaBig Grin
Ara
AfrâsyâB
qökçe nil Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yha bisiklet olmasın motor bisiklet filan olsun bisiklett kotüü yhaBig Grin
istersen uçak falan ayarlıyım Big Grin
Ara
AfrâsyâB
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim: Alemsin Gökhan peki verilcek bu bisiklet dediğin gibi olursa Big GrinBig Grin
sağol abla Big GrinBig Grin
olsun ya aramızda kalsın tek tekeri patlak olucak babasından kaçamıcak Big GrinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
HIÇKIRIK Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim:harika bir düşünce gökhan kutluyorumBig GrinBig GrinBig Grin
bizim kuzene lazım olabilir o kadar para hacadılar yazık valla ona değil paralara acıyorumBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
o yatırımı bana yapsalar prafösür olmuştum beBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
eminim olurdun sende o ışık var pardon yanılmışım o ışık lambadan geliyomuş Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
son
Öyle bir karne için babada ki ayaklar uçak motoru gücünde ve hızındadır sanırım. Yani kaçış yok :hihi
Ara
PCKoPaT
ßenim hiC ßiSikLetim oLmadı ßiLioR muSun Sad
Âh be.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kırmızı bisiklet (¯`•._ αѕιρяєη 24 1,345 04-05-2008, Saat: 03:31 PM
Son Yorum: (¯`•._ αѕιρяєη
  üniversiteli kizın babasına kotu haberı verişi)))) rocker_nergiz 8 456 08-01-2007, Saat: 10:27 AM
Son Yorum: rocker_nergiz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 07:34 PM