:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
melek ben :D:D
HiqhVolume
abimin çıktıı kızla aynı dersanedym...abimle ona hediye almk içn alışveriş merkezine gittk.."sen hangisini beendysen söle onu alalım"dedi.tabii bnde kıza tav oluorm raht durrmuym? durmam Big Grin gttim bi tanee ceket beendm ama cektn şapkasnda kırmızı kırmızı boynuz vardı onu aldm ve pakt yaptrdm abm bu arada dışrda beklioo kendilri alşverş yapmayıı sevmez...kıza hediyeyi benm vermemi istedi dersi vardı abimn bnde hediyeyi zevkle verdim kıza Big Grinkız açtı paketi ceketi gydi sonradn bi arkadaşı şapkada boynuz olduunu gördüü ve kıza sölediBig Grinkız bi hışm dersanedn çıktıı...Big Grin akşm eve geldiimde abim kapıda karşıladı benii yannda kız arkadşıyla beraber...Big Grinsonrasını tahmin ediosnzdur herlde...ben melek kardeş olrk boynuzlarn olduunu farketmediimi sölediimBig Grinama yutmadılr tabiiBig Grin
Ara
CaNaT
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin süpersin sen yaw Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
PCKoPaT
:yikildim:
Âh be.
Ara
Böcük
Big Grin
meLek sen..
Ara
ѕqρα кJмя
kardeşlere bak ya Big Grin
Ara
HiqhVolume
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kardeşlere bak ya Big Grin

senide görcez ilerde... bu foruma itiraf yapan kardeşin oluomuş...Big GrinBig Grin"abimin içeceine tuzruhu koydum"faln TongueBig Grin
Ara
adyge55
ben boşa demiom bu kız milletinden korkacan arkadaş Big Grin
Ara
HiqhVolume
duman nedemişBig Grin kendisi bi garip melek :o
Ara
adyge55
duman ki acaba bu arada Big Grin

ama unutmayalımki şeytande bir melektir Big Grin
Ara
AfrâsyâB