:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çayına Tuz Attım
Shrewish
.

[SIZE=5]Bir seferinde abimLe tartışmıştık giydiğim kıyafetler yüzünden tabiki de. Ardından yengemden çay istedi. Ben de ben getireyim yenge sen otur dedim.Mutfağa gidip çay doldurdum ve o an aklıma bir kötülük gelmişti. Çayın içine koca bi kaşık tuz koyup karıştırdım ve abime götürdüm. Haliyle çayı içer içmez geri çıkardı. ben de hiçbirşey yokmuş gibi ''ne oldu?'' dedim. çayın tuzlu olduğunu söyledi.Gayet sakin yanlışlıkla oLmuş dedim.:yikildim::yikildim::yikildim:
Her zaman benim tarafımı tutan yengem
[/SIZE]

- eeee sen bunu fazLasıyLa hak ettin, bu kızın saucy oLduğunu da unuttun sanırım dedi.
YengemLe abime epey güLdük. Sonra tabiki de barıştık.Abim hatasını anLamıştı.Ben de ona hiç küs kaLamam ki ....

.
Ara
HIÇKIRIK
:yikildim:hiç güleceğim yoktu ya allahım ya ben yapsam abime bunu beni koşabildi yere kadar kovalarBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:
Ara
PCKoPaT
SüperSinBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara
AfrâsyâB
bayanlardan korkacaksın şuna bak zehir olsa onuda atarsınız Tongue Big GrinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
bayanlardan korkacaksın şuna bak zehir olsa onuda atarsınız Tongue Big GrinBig Grin
Ara
BeSeBiH-Mask
HIÇKIRIK Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim:hiç güleceğim yoktu ya allahım ya ben yapsam abime bunu beni koşabildi yere kadar kovalarBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:

KoşabiLdiği yere kadar geLmeden önce yakaLarsa napar Big GrinBig Grin
Ara
adyge55
evet gökhan bayanlar şeytan gibidir korkmak lazım geçekten Big Grin
Ara
blue_belial
Sen erkek degılmıydın ya Big Grin
adyge55
dur ya söylemeyi unuttum böyle muzurluk yapacağına aşure yapmayı öğren sen önce Big Grin
Ara
AfrâsyâB
aşure yapamaz ama tuz atar bırakın ya ilerleyin ya Big GrinBig GrinBig Grin
NOT: Bayanlardan tırsıyorum. Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 08:19 AM