:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Veda Süreci ...
Firari Fırtına
Veda Süreci ...

Kişi sessiz bir hal alır , kendi sesini duyamaz hale gelir . Sessiz , küskün ve yalnız olan benliğiyle . Bir dahaki sefere belki şansı olur belkide olmaz .

Olurda bir şans daha doğarsa ona yaşam adına , belkide bazı değerlerin kıymetini bilir , onları korur ve sahiplenir . Kimbilir yada o beklenen gün hiç gelmeyecekdir . Gelmediğinide arada bir gördük zaten . O ağlar , için için damlalar içine akar , bizler onu göremeyiz ama bazende hiassederiz . Neye yarar .... Neye yarar ....

Süreç , bir acı zaman gibi ha bire geçer . Geçer gibi görünür ama aslında ömründen ömür alırda yavaş yavaş gider . Gidişi de gelişi gibi acı ve sızıntılıdır . Hemde beterin beteri misali acının ve ağlamların en üst seviyesindedir . Vedası ise ;

Bir tebessüm , Ben Ettim Sen Etme der ......

Sevg ...

Yazan : Firari Fırtına
Ara
Leader
Vedaların herzaman için acı olduğunu sanarız. Ama her veda bir başlangıcın adımıdır. Önemli olan nereye, ne zaman ve kime veda ettiğimizdir. Eğer vedalardan sonra veda edilen ve veda eden mutlu olacaksa ne mutlu öyle vedalara :tolga:
TutkuM
.....................................
Ara
chatlaq
TeŞeKKürLer FiRaRi Abimm Yüreğine $ağLıK...:tolga:
Ara
Yorgun Yürek
Olurda bir şans daha doğarsa ona yaşam adına , belkide bazı değerlerin kıymetini bilir , onları korur ve sahiplenir . Kimbilir yada o beklenen gün hiç gelmeyecekdir . Gelmediğinide arada bir gördük zaten . O ağlar , için için damlalar içine akar , bizler onu göremeyiz ama bazende hiassederiz . Neye yarar .... Neye yarar ....

Abim ya ne güzel yazmışsın yine...
o şanslar hiç gelmiyo gelmeyecekte artık bana sanmıyorum....
vedalar hem de sessiz bir şekilde çok kötü be abim çok kötü...
Yüreğine sağlık diyorum....
Ara
Firari Fırtına
Leader Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Vedaların herzaman için acı olduğunu sanarız. Ama her veda bir başlangıcın adımıdır. Önemli olan nereye, ne zaman ve kime veda ettiğimizdir. Eğer vedalardan sonra veda edilen ve veda eden mutlu olacaksa ne mutlu öyle vedalara :tolga:

Dostluğun ve kardeşliğin vedası , asıl olmayandır .

Asıl olan veda ise , emin ol ki güzel kardeşim elbette mutlulukdandır .

Sevg ...
Ara
Firari Fırtına
Sus be yüreğim , sus .............
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  g?nl?m...en b?y?k s?z?na veda et art?k....... bilgeis 3 439 04-07-2022, Saat: 04:00 PM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-20-2024, 09:03 AM