:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumumuzdakı Asure yapamayan Uye mız kım! dı rı nı nıııı :D
EndLess
adama bak bıd epıskın pıskın ben nıye ögrenım dıyo........Big GrinBig GrinBig Grin: hey abı evlenınce karı ac bırakınca aglama omzumda karı yemek vermıyo dıye sölım bende vermem yemek Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
HIÇKIRIK
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamamam yapıcam

geliyroum ozaman nereye geliyim söylede bareTongue
Ara
adyge55
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:adama bak bıd epıskın pıskın ben nıye ögrenım dıyo........Big GrinBig GrinBig Grin: hey abı evlenınce karı ac bırakınca aglama omzumda karı yemek vermıyo dıye sölım bende vermem yemek Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

ne ağlayacam nan lokantalar ne güne duruo karı düşünsün yapmazsa kendi aç kalır Big Grin Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bana lazım deil siz öğreninde bizde bakalım olmuşmu olmamış die kalite kontrol yani Big Grin
Yemezler biliyon demi Big GrinBig Grin
Ara
adyge55
HIÇKIRIK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:geliyroum ozaman nereye geliyim söylede bareTongue

deniz sana ufak bi tavsiye hani o sevdiğin çocuk varya aşure yapmayı öğrenmese onla çıkmam diyor Big Grin Big Grin Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne ağlayacam nan lokantalar ne güne duruo karı düşünsün yapmazsa kendi aç kalır Big Grin Big Grin
pekela karın sana yapmazda sen gittikten sonra kendisine yemek yapar yerse ne yapacan Big GrinBig Grin olan sana olur demi Big Grin
Ara
adyge55
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yemezler biliyon demi Big GrinBig Grin

siz yapın getirin hele o zaman görecez kim yiyecek yemiyecek tabi böle dersin sende bilion demi kimsenin beğenmeyeceğini Big Grin Big Grin
Ara
adyge55
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:pekela karın sana yapmazda sen gittikten sonra kendisine yemek yapar yerse ne yapacan Big GrinBig Grin olan sana olur demi Big Grin

yoo bana nie olsunki madem yapmasını bilmior eve yemek malzeme almam olur biter kendi bilir yani Big Grin Big Grin
Ara
HIÇKIRIK
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:deniz sana ufak bi tavsiye hani o sevdiğin çocuk varya aşure yapmayı öğrenmese onla çıkmam diyor Big Grin Big Grin Big Grin

ya tabi tabi çoçuğun adını bilmiyorum daha ben ne çobuk konuştun çocuklaBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:siz yapın getirin hele o zaman görecez kim yiyecek yemiyecek tabi böle dersin sende bilion demi kimsenin beğenmeyeceğini Big Grin Big Grin
yooo alakası yok ben yapacam demedim ki Big GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-18-2024, 06:34 AM