:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumumuzdakı Asure yapamayan Uye mız kım! dı rı nı nıııı :D
HIÇKIRIK
serseri ozaman yapta yiyelim canım çok istediBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:emrah modunda gördüm seni Big Grin
:yikildim::yikildim: normaldir o benim abimde ondan Big GrinBig Grin :yikildim:
Ara
EndLess
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aferin nan sersi bak onu doğru söledin ben anlamam hiç mutfak işlerinden bu saatten sonrada anlayacağımıda sanmıom zaten Big Grin

Bılmemek degıl ogrenmemektır ayıp olan Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:
Ara
EndLess
HIÇKIRIK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:serseri ozaman yapta yiyelim canım çok istediBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

tamamam yapıcam
Ara
adyge55
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim: normaldir o benim abimde ondan Big GrinBig Grin :yikildim:

desene acılar çocuğundan sonra acıların kadınıda çıktı Big Grin
Ara
adyge55
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bılmemek degıl ogrenmemektır ayıp olan Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:

ben nie öğreniyom sersi kızlar öğrensinler önce baksana hiçbiri bilmior evde kalacaklar Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:desene acılar çocuğundan sonra acıların kadınıda çıktı Big Grin
Big GrinBig Grin o vardı zaten bilmiyon muydun sen Big GrinBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben nie öğreniyom sersi kızlar öğrensinler önce baksana hiçbiri bilmior evde kalacaklar Big Grin
Ben belkim evde kalmayı çok seviyom ondan bilmiyom Big GrinBig Grin
sen öğren öğrendikten sonra da getirirsin hep bareber yeriz ama dimi Big GrinBig Grin
Ara
adyge55
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig Grin o vardı zaten bilmiyon muydun sen Big GrinBig Grin

evet biliorum sende ikincisi oldun bergenden sonra Big Grin
Ara
adyge55
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben belkim evde kalmayı çok seviyom ondan bilmiyom Big GrinBig Grin
sen öğren öğrendikten sonra da getirirsin hep bareber yeriz ama dimi Big GrinBig Grin

bana lazım deil siz öğreninde bizde bakalım olmuşmu olmamış die kalite kontrol yani Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 06:14 AM