:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumumuzdakı Asure yapamayan Uye mız kım! dı rı nı nıııı :D
adyge55
çalışmak bahane deil sanki duyunda 5 yaşından beri çalışıo sanacak sizleri Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben bılıyorum beaBig GrinBig GrinBig Grin: yapamadıgım yemek yok benım tatlısına böregıne kadar herseyı yaparım Big GrinBig GrinBig Grin:tey::tey:
Kartalım Kardeşim benim benim yaaa Big GrinBig Grin yürü bea kim tutar seni Big GrinBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Abla ögretım mı nasıl yapıldıgını Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:
Saolasın be kardeşim benim Big GrinBig Grin
Ara
EndLess
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kartalım Kardeşim benim benim yaaa Big GrinBig Grin yürü bea kim tutar seni Big GrinBig Grin

Mazallah ablam evlenınce kaıdn ac bırakır felan ne me lazım ben bılımde hersyeı dımı :yikildim:
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çalışmak bahane deil sanki duyunda 5 yaşından beri çalışıo sanacak sizleri Big Grin
yok ben 4,5 yaşımdan beri çalışıyom hayatın çilesi işte Big GrinBig Grin :yikildim:
Ara
Yorgun Yürek
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Mazallah ablam evlenınce kaıdn ac bırakır felan ne me lazım ben bılımde hersyeı dımı :yikildim:
Ah kardeşim benim ne güzelde konuştun sen öle Big GrinBig Grin
herkes senin gibi düşünseydi keşkem Big GrinBig Grin
Ara
EndLess
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çalışmak bahane deil sanki duyunda 5 yaşından beri çalışıo sanacak sizleri Big Grin

Sen ablama laf atıyonda sne daha yumurta nasıl kırılır onu bılmıyon tobe tobe tyaa:tey::tey::tey:
Ara
Yorgun Yürek
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sen ablama laf atıyonda sne daha yumurta nasıl kırılır onu bılmıyon tobe tobe tyaa:tey::tey::tey:
:tey::tey::tey: :yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
adyge55
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sen ablama laf atıyonda sne daha yumurta nasıl kırılır onu bılmıyon tobe tobe tyaa:tey::tey::tey:

aferin nan sersi bak onu doğru söledin ben anlamam hiç mutfak işlerinden bu saatten sonrada anlayacağımıda sanmıom zaten Big Grin
Ara
adyge55
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok ben 4,5 yaşımdan beri çalışıyom hayatın çilesi işte Big GrinBig Grin :yikildim:

emrah modunda gördüm seni Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 08:29 AM