:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
akrabalık bağları
c.uslu
amca yeğen sanırım anlatıyım Big Grin
kıza X
annesine Xa
babasına Xb desek
oğlana Y
annesime Ya
babasına Yb desek Big Grin
kaynanası olduğuna göre Ya ile Xb anne çocuk o zmn aynı anneden kardeşler Xb ile y kardeşse babasının kardeşi amca oluo bu durumda amca yeğen yada diğer yönden kız bakımından düşünürsek hala yeğenBig Grin
Ara
c.uslu
doğrumu?? cevabı en kısa zamanda bekliormBig Grin
Ara
cyln2520
elti falan mı bune beeyaf
Ara
generals_34
arkadaşlar cevabını bende bilmiyorum hani dedimya ömer hoca o gerçekten var sadece cevabı o biliyor ve bi kaç kişi daha ama sölemiyolar kımseye bende hala arıyoruum Big Grin
Ara
JETLİ
Ben Bulamadım Peki Ben Sana Bi Soru Sorayım Bi Bayla Bi Cocugu Bi Dul Karıyla Bi Kızı Cocugun Babası Dul Karıyı Alıyo Cocukta Kızı Alıyo Bunlar Evleniyo Cocukları Oluyo Bunların Cocukları Birbirlerine Ne Diyecekler
Ara
fındık-s
vazgeçtim yanlış olduğunu anladım sildim Big Grin
fındık-s
cevap veriyorum soru yanlış Big Grin
s_n_ s_v_y_r_m
baba kız Big Grin
Ara
sunurk
ayıp oluyo ana s.x p.rt.
Ara
-madamchatlaq-
kızın annesi oğlanın babaannesi; oğlanın anneside kızın babaannesi şöle düşünürsek bnm babaanemın oğlu benim neyim?olur amcam olur bide erkek yönünden baktığımızdada bnm babaannemin kızı bnm neyim olur halam olur bu yüzdenkız oğlanın halası oğlanda kızın amcasıBig GrinBig GrinBig Grinböle gbiBig GrinBig GrinBig Grinarada akraba evliliği var yaaaaa o yüzden işler karışmışBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinbence cvb buBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinbence bunlar kardeşte olabilir neden olmasın eskiden nikah masasında öğrenılırdı "durun siz evlenemzsini çünkü siz kardeşsiniz" evet evet dahada zorlarsak bunlar kardeş çıkarlar ben diyimBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 10:54 PM