:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ka?i
Tam1_MaynaK
[COLOR="DarkRed"]Y?llard?r b?yle devam ediyor. Sen ka??yorsun, y?re?im ard?nda koval?yor. Hep kavu?aca??m diye ?zledim, benim olacaks?n diye sevdim seni... Bilseydim olmayacaks?n benimle, bilseydim gelmeyeceksin oldu?um yerlere hi? d???n?r m?yd?m seni... Hep b?yle hayal oldun bana!
?ok ?eye k?z?yorum, en ba?ta sana... Getirememi?ken a?k?n? bana, beni de yabanc? yapt?n sana...
O daha zor be!
Kar??la?t???m?z an akl?ma geliyor senli g?nler.oysa ?imdi ben senin i?in,sen benim i?in herkessin.
Biz beceremedik,bildi?imiz halde her ?eyi yok ettik! Ah bilseydim seninle hi? tan???r m?yd?m,bilseydim sensizli?e b?yle dayan?r m?yd?m.
Her ?ey unutulurda ah birde gece olmasa,benimle dal?yorsun uykuya... Sevgilim ben haz?r de?ilim. Gidi?ini yenemem,tekrar aya?a kalkamam. Bana bak???n geliyor akl?ma o siyah g?zlerine,birde g?l???n... A?layay?m m? g?leyim mi ?a??r?yorum o anda... Kap?n?n ?n?ne ??k?yorum seni g?r?yorum kar??mda... Olmaz ya gitme, seviyorum seni hala......[/COLOR]
Ara
Son Noktam
Eline SAğLıq qüseL mi$ Sad
Ara
Tam1_MaynaK
beendiine sewndim Sad
Ara
kardelen
Ellerİne SaĞlik Canim
Ara
yalcin_33
SAOL PAYLAŞIM İÇİN ....
Ara
Tam1_MaynaK
ben tşkkr edrm okuduunus için ..! Baqh yalcın ben senn qibi altına kocaman oywerin demiom ! Snde tıkla bm terazime Big Grin
Ara
Son Noktam
Big Grin Kibarca Big Grin
Ara
Tam1_MaynaK
aynen ?le baksana alt?na kocaman yasm?? mamane mende yascam art?k 7.boyutta hemde g?r?rs?n?s ! Tabe biliom ben yascam kocaman slymn k??ltcek Wink
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-16-2024, 08:29 AM