:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ibrahim tatl?ses sahnede kiminle kar??last?....
busemm
MODERN SULTANLAR… SALTANAT “SALTANAT” OLALI B?YLE DEKOLTE G?RMED?… SALTANAT KAYI?INDA MODA… SALTANATIN “DEKOLTEL? SULTANLARI” B?R TIK ?TEDE!.. 22/9/2006 17:03 saltanat_k.jpg P { margin: 0px; }
Lalezar’?n 2006-2007 Sonbahar-K?? katalogu saltanat kay?klar?nda ?ekildi. Brezilya’den gelen top modellerin estetik harikas? saraylar?n ?n?nde verdi?i c?retkar pozlar izleyenlerin de nefesini kesti.

Dior ve Jean Paul Gaultier gibi d?nya ?ap?nda markalara modellik yapan ve T?rkiye’ye ilk kez gelen 21 ya??ndaki Cintia Cotinho ve Brezilya’n?n tan?nm?? mankenlerinden Miranda Alina ilk kez geldi?i ?stanbul’da bo?az’a hayran kald???n? belirterek ??yle konu?tu “T?rk moda ?r?nleri d?nyan?n her yerinde b?y?k be?eni topluyor. Lalezar’da yava? yava? kendisini d?nya pazar?na sokuyor. Kad?nlar i?in ?ok ??k ve ?a?da? modellerin yan? s?ra T?rk kalitesini de en iyi ?ekilde temsil eden bir marka”

Bu y?l 41. y?l?n? kutlayan Lalezar 2006–2007 ilkbahar-yaz sezonunu a?t?. 1965 y?l?nda Gaziantep’te ?brahim D?ver taraf?ndan kurulan ve g?n?m?zde kad?n d?? giyim sekt?r?n?n tan?nm?? markalar?ndan biri haline gelen Lalezar ?a?da? kad?n modas?n?, kendine has stiliyle birle?tirerek sekt?rdeki yerini alm??t?r. Kaliteden asla ?d?n vermeyen Lalezar t?m ?retimini ?a?layandaki 11.000 metrekarelik fabrikas?nda ?retmektedir. Kullan?lan kuma?lar?n b?y?k ?o?unlu?u gruptaki d?? ticaret ?irketi taraf?ndan ba?ta ?talya olmak ?zere d?nyan?n en kaliteli firmalar?ndan ithal edilmektedir.

Sekt?r?n sayg?n markalar?ndan ve bu y?l 41.y?l?n? kutlayan Lalezar’?n Genel M?d?r? Fatih D?ver Lalezar’?n bu y?l da ?ok iddial? oldu?unu belirterek ??yle konu?tu:

“Hem modellerimiz hem de kuma? ve diki? kalitemizden ?d?n vermiyoruz. ?al??t???m?z mankenlerin eskimi? y?zler olmamas?na ve ?zel hayat?nda uygunsuz haberlerle an?lm?yor olmas?na b?y?k ?zen g?steriyoruz. D?nya pazar?nda rekabet eden T?rk konfeksiyoncu olarak, hem i?, hem de d?? piyasaya verdi?imiz ?r?nlerimizle ?in’e meydan okuyoruz. Kalite, ??kl?k ve moda bir araya gelince ?in i?in ?apka ??kartmaktan ba?ka yapacak hi?bir ?ey kalm?yor.

saltanat1.jpg

Fatih D?ver bayan haz?r giyiminde d?nya markas? olmay? hedeflediklerini belirterek s?zlerini ??yle tamamlad?:

“ Eskiden sadece ?retebilmek ?nemliydi. Art?k sadece ?retmek de?il moda yaratabilmek, marka olabilmek ve do?ru pazarlama stratejilerini uygulamak ?n plana ??kt?. B?t?n bunlar?n olu?abilmesi gereken altyap?lar?n zaman?nda uygulanmas? gerekmektedir. Kalite standartlar?n?n y?kselmesi i?in teknolojik geli?melerin takibi ve makine parkurlar?n?n yenilenmesi ?artt?r. Kreasyon olu?turan tasar?m kadrosunun yarat?c? ve g?n?n modas?n? ?ok yak?ndan takip etmesi gerekmektedir. ?r?n kalitesiyle ile fiyat politikas? aras?nda m??teri memnuniyetini olu?turan bir denge olmal?d?r.”

saltanat2.jpg

Lalezar ?r?nleri ayn? markayla T?rkiye’nin de?i?ik illerinde yakla??k 150 se?kin ma?azada sat?lmaktad?r. Bu y?lki ?ncelikli hedefler aras?nda markala?ma yolunda gereken altyap?lar? sa?lan?n yan? s?ra perakende sekt?r?nde markay? ?n plana ??kart?p T?rkiye genelinde ma?azala?mak. Ayr?ca kurlardan dolay? biraz yava?layan ihracat b?l?m?n? yeniden canland?r?p yurtd???na T?rk kalitesini ve ??kl???n? yaymak.

saltanat3.jpg

Bu y?l “ Modern Sultanlar” adl? kreasyonu haz?rlayan ve Saltanat Kay?klar?nda foto?raf ?ekimini uygun g?ren Lalezar’?n ba?ar?l? ba? tasar?mc?s? Feryal Yenerer’de ??yle konu?tu:“ Bu sene koleksiyonumu haz?rlarken kad?nlar? ihti?aml? g?stermek istedim. Bu y?zden de ?stanbul’un estetik harikas? saraylar?yla, son derece ??k, kaliteli ve kullan??l? k?yafetlerimi b?t?nle?tirmeyi uygun buldum ve bu sezonun “Modern Sultanlar”?n? yaratt?m.”

?stanbullular Brezilyal? g?zellere hayran kal?rken, onlar da ?stanbul’a ve Bo?az’?n e?siz g?zelli?ine hayran kald?lar.

Ara
busemm
ANNE-KIZI KENDİNE HAYRAN BIRAKAN YAKIŞIKLI!.. HÜLYA AVŞAR’IN DA VE KIZI ZEHRA’NIN DA HASTA OLDUĞU YAKIŞIKLI KİM? 22/9/2006 17:37 zehra_dizi.jpg P { margin: 0px; }
Hülya Avşar’ın çıtırlar listesi kabarıyor!..

Yunanlı Kostas ve Mr. Klarnet Hüsnü’den sonra Tarkan’ın veliahtı olarak gösterilen taze popçu Murat Boz da Hülya’nın hayranlığını kazanan yakışıklılar arasına girdi!..

Ama Murat’ın hayranı sadece Hülya Avşar değil!.. Minik Zehra da tam bir Murat Boz hayranı!.. Annesinin programına Murat’ın konuk olduğunu duyan Zehra hemen soluğu canlı yayın stüdyosunda almış!.. Hülya Avşar da Murat’a gerekli ilgiyi gösterdi elbette!..

Hatta annesine Murat Boz’u davet ettiren de Zehra’ymış!.. Bakalım anne kızın arasında kıskançlık olur mu Murat yüzünden!..

hulya_zehra_murat_boz.jpg
Ara
busemm
GÖZLERİME İNANAMADIM !!!... 21 YILDIR TANIDIĞIM GAZETECİ YAZAR BEKİR HAZAR SOĞAN DOĞRADI... BÖREK YAPTI... VAY BE !!!... MURAT DEVECİ YAZDI... 22/9/2006 19:11 murat_deveci.jpg P { margin: 0px; }
Yorucu geçen bir programı sonrasında bugün şirkete geldiğimde arkadaşlar televizyonun başında kümeleşmişler hararetle ekrana bakıyorlardı...

Gülmeler, vay beee demeler, alkışlar kahkahalar gırla gidiyordu !!..

Ne oldu diyerek aralarına daldım ve kafamı uzattım ekrana

O da ne !!.. Gözlerime inanamadım...

21 yıldır Fenerbahçe muhabirliğinden tanıdığım Bekir Hazar, takmış önlüğü ve eldivenleri eline soğan doğruyor Samanyolu TV’de beğeniyle izlenen Yeşil Elma programında

Aldı mı beni bir gülme...

Vay be dedim

Soğan doğramaları, dometesleri ince ince kesmesi, börek yapılırken hamuru yılların ustası gibi kıvırarak börek hazırlaması oldukça güzeldi..

bekir_hazar_asci.jpg

Yıllardır 10 parmak klavyenin başında yazı yazan eller şimdi mutfakta hünerlerini gösteriyordu !!!..

Ekranda uzun süre izledim..

Gazetecilikteki başarısını mutfakta da gösteriyordu...

Yakında diğer yemek programlarında da görürsek hiç şaşırmam Bekir Hazar’ı

Program bitti şirkete geldi Bekir Hazar aynen şunu söyledim:
‘’İFTARDA BÖREKLER VE KÖFTELER SENDEN BEKİR AĞBİ’’
Ara
busemm
DÜNYA STARI MADONNA FAKİR ÇOCUKLAR İÇİN BAĞIŞ YAPTI!... ‘KENDİMİ AÇLIK ÇEKEN TÜM ÇOCUKLAR İÇİN SORUMLU HİSSEDİYORUM’ DİYEN ÜNLÜ ŞARKICI NE KADARLIK BİR BAĞIŞ YAPTI?... 29/9/2006 23:15 madonna2.jpg P { margin: 0px; }
Ünlü şarkıcı fakir ve öksüz çocuklar için tam tamına 3 Milyon dolar bağış yaptı. Times dergisine verdiği demeçte “artık benim de çocuklarım var ve kendimi açlık çeken tüm çocuklar için sorumlu hissediyorum ve bağışlarıma devam edeceğim” dedi.
Ara
busemm
BEYAZ “SOĞUK” BAŞLADI!.. BAŞTAN AŞAĞI YENİLENEN BEYAZ SHOW YENİ SEZONA İDDİALI KONUKLARLA GİRDİ AMA PROGRAM İLK BÖLÜMÜNDE BEYAZ’IN BAŞI DERTTEN KURTULMADI!.. BEYAZ’IN TALİHSİZLİKLERİ BİR TIK ÖTEDE!.. 30/9/2006 01:43 beyaz.jpg P { margin: 0px; }

Beyaz Show yeni yayın döneminin ilk programında Ata Demirer’le Demet Akalın’ı konuk etti!..

Beyaz jeneriğinden, dekoruna, skeçlerine kadar programının her şeyini değiştirmişti!.. Beyaz aynı Beyaz’dı ama bir aksaklık vardı!.. Bir kere programın dekoru “soğuk” geldi bize… Seyirciye uzak, eski seyirciyle iç içe dekoru aratan cinstendi!..

beyaz_studyo1.jpg

Yayın sırasında aksilikler de Beyaz’ın yakasını bırakmıyordu… Sürekli stüdyonun ışıkları söndüğünden, Beyaz karanlıkta program yapmak zorunda kaldı!..

beyaz_studyo2.jpg

Beyaz bir ara sinir yapıp, “Kıllanmış durumdayız, nedir bu aksilikler” diye de isyan etti!.. Ama biz bu aksilikleri ilk programın nazarına bağlıyoruz…

Ara
busemm
DEMET AKALIN’I OĞUZ KAYHAN’LA EVLENMEYE İKNA EDEN ROMANTİK OLAY NE? 30/9/2006 03:55 demet_oguz.jpg P { margin: 0px; }

Demet Akalın, yaz ortasında Oğuz Kayhan’la sürpriz bir şekilde evlenmişti… Sürpriz diyoruz çünkü Demet Akalın nikah gününden bir hafta önce kesinlikle evlenmeyeceğini söylemişti magazincilere!..

Beyaz Show’da ortaya çıktı ki Demet’in Oğuz Bey’le evlenmesinin ardında küçük ama şefkat dolu bir olay yatıyormuş!.. Evinde bir bardak su içmek istemiş Demet ama su fazla soğuk geldiği için içememiş…

Oğuz Bey’de soğuk su dolu bardağı avuçlarının içine alarak ısıtmış!.. Oğuz Bey’in şefkatli bir babanın kızına yapacağı bu hareket karşısında Demet’in gözleri dolu dolu olmuş!.. Babasını küçük yaşta kaybeden Demet, Oğuz Bey’in evlenme teklifini bu olayın ardından kabul etmiş.
Ara
busemm
?OK SU?LAMA: “KOKA?N KULLANARAK ZAYIFLAYAN MANKENLER VAR!” D?YEREK PODYUM D?NYASINI KARI?TIRACAK B?R ?DD?A ORTAYA ATAN G?ZEL K?M? 30/9/2006 04:26 seda_ertan_soru.jpg seda_ertan.jpg P { margin: 0px; }
Podyumda sadece i?ini yapan ve bir?ok yabanc? defilede de boy g?stererek ad?ndan s?z ettiren Seda Ertan’dan ?ok a??klamalar!..

S?f?r beden mankenlerin Avrupa’da i? alamamas?na de?inen ve T?rkiye’de zay?f kalmak i?in bir ?ok y?ntem deneyen mankenin oldu?unu s?yleyen Seda Ertan, baz? mankenlerin zay?f kalmak i?in kokain bile kulland?klar?n? iddia etti!..

?sim vermeyen Seda Ertan sadece baz? ipu?lar? g?sterdi!.. Seda Ertan’a g?re D?nyaca ?nl? bir stara benzeyen bir mankenimizle, zay?flamak i?in yediklerini kusan bir mankenimiz zay?f kalmak i?in kokain kullan?yor!..
Ara
busemm
DİZİ SETİNDE KURU SIKI TABANCA KAZARA KENDİSİNİ VURDU, HASTANELİK OLDU!.. HANGİ ÜNLÜNÜN ROL ARKADAŞI GÜNÜ HASTANEDE GEÇİRDİ? 30/9/2006 04:40 imkansiz_ask_serkan_s.jpg imkansiz_ask_serkan.jpg P { margin: 0px; }

Ebru Gündeş’in “İmkansız Aşk” dizisinden rol arkadaşı Serkan Altunorak dizi setinde geçirdiği kazayla hastanelik oldu!..

Bir silah sahnesi için kuru sıkı tabanca kullanırken tabanca elinde patlayınca hastanelik olan Serkan, Amerikan Hastanesi’nde müşahede altına alındı!.. Günü hastanede geçiren Serkan Altunorak’ın yarın taburcu edilmesi bekleniyor!..

g1_561595875118_1.jpg

not:duygusuz.com adına gecmiş olsun dileklerimizi gönderiyoruz
Ara
busemm
AYŞE ARMAN VE HÜLYA AVŞAR ARASINDA YAŞANAN POLEMİKTE SON DURUM!... ARMAN, AVŞAR KIZINA KÖŞESİNDEN SESLENDİ: “HERKESİN BANA VERECEĞİ AHLAK DERSİNİ DİNLERİM. AMA HÜLYA AVŞAR’INKİNİ DEĞİL. HÜLYA AVŞAR’I, KENAR MAHALLE SEVİYESİ TARTIŞMALARIYLA BAŞ BAŞA BIRAKIYORUM.” 30/9/2006 09:29 ayse_arman_hulya.jpg P { margin: 0px; }
Arman’ın Avşar’a cevabı kısa ve net oldu!...

Bak şu konuşana
Söylediklerinin hiçbiri doğru değil.
Herkesin bana vereceği ahlak dersini dinlerim.
Ama Hülya Avşar’ınkini değil.
Bu topa girmemi beklemiyorsunuz değil mi?
Hülya Avşar’ı, kenar mahalle seviyesi tartışmalarıyla baş başa bırakıyorum.
Ara
RomantiK_Genç
Busem Sana Ne desem bilmiyorumki ?ok sa?oL Wink

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu sefer sahnede içti :( rocker_nergiz 0 502 08-03-2007, Saat: 09:36 AM
Son Yorum: rocker_nergiz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 03:31 PM