:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ibrahim tatl?ses sahnede kiminle kar??last?....
busemm
R?PORTAJ ?HBAR OLDU, ESK? E? G?ZALTINDA!.. ARZU YANARDA?’IN ESK? E?? AL? SERTER NEDEN G?ZALTINA ALINDI? 20/9/2006 09:55 arzu_ali.jpg P { margin: 0px; }
Arzu Yanarda?’?n bo?and??? e?i Ali Serter “uyu?turucu kulland???” gerek?esiyle g?zalt?na al?nd?!..

Bir TV program?nda e?inin uyu?turucu kulland???n? s?yleyen Arzu Yanarda?’?n a??klamalar?n? ihbar olarak kabul eden polis Ali Serter’i Be?ikta?’ta g?zalt?na ald?!..

Yap?lacak tahliller sonucunda Ali Serter’in uyu?turucu kullan?p kullanmad??? ortaya ??kacak!..
Ara
busemm
ŞEBNEM SCHAFFER’LE ESKİ SEVGİLİSİNİN “BAKİRE-BİSEKSÜEL” TARTIŞMASI CANLI YAYINA SARKTI!.. “DOBRA DOBRA”YA KONUK OLAN İLHAN DOĞAN HEM ŞEBNEM SCHAFFER’LE HEM DE ANNESİYLE TARTIŞTI!.. 20/9/2006 10:24 ilhan_dogaN_sebnem.jpg P { margin: 0px; }
Bu tartışma lastik gibi uzar!..

Şebnem Schaffer’ın İlhan Doğan’dan ayrıldıktan sonra başka biriyle havuz sefasında yakalanması!.. Sonra da televizyonlara çıkıp eski sevgilileri hakkında “biseksüel” demesi magazin dünyasının yeni tartışma konucuklarından!..

Şebnem’in eski sevgilisi İlhan Doğan bugün “Dobra Dobra”ya konuk oldu!.. Şebnem’in kendisini aldattığını iddia eden Doğan ünlü mankenden paçasını kurtardığı için şanslı olduğuna dair sözler sarfetti!..

Doğan, “Şenol İpek ve Özcan Deniz’e biseksüel dediyse bence Türkiye’yi terk etsin. Yaptıkları salaklık” dedi!..

İlhan Doğan, “Şebnem bakire değil, birlikte olduk” der demez canlı yayına bağlanan Şebnem Schaffer yine bakire olduğunu ve bunu belgeleyebileceğini iddia etti!..

Özcan Deniz ve Şenol İpek hakkında “biseksüel” iddiasını ortaya atan Şebnem Schaffer aynı yakıştırmayı İlhan Doğan’a yapmadı ama İlhan’ı “kültürsüz” ilan etti!..

Daha sonra devreye giren Şebnem’in annesi, İlhan Doğan’ın “Mozart’ı bile tanımadığını”, “Babasını bile dolandırdığını”, “Maço tipli olduğunu” iddia ederken İlhan Doğan, “Ben Şebnem’le evlenecek kadar salak değilim” diye yanıt verdi!..

Ara
busemm
SİBEL KEKİLLİ’NİN GÖZYAŞLARI!.. ALTIN PORTAKAL’A KATILAN SİBEL KEKİLLİ’Yİ AĞLATAN OLAY NE? 20/9/2006 10:47 sibel_kekili.jpg P { margin: 0px; }

Altın Portakal Film Festivali’nde, 12 Eylül’de geçen bir hikayenin anlatıldığı ’Eve dönüş’ filmiyle ödül arayan başrol oyuncusu Sibel Kekilli, Türkiye tarihindeki bu bölümü film sayesinde öğrendiğini belirterek ağladı...

Filmi izlerken gözyaşlarına boğulan Kekilli film bitip ışıklar yandığında gözyaşlarını gizlemek için hemen tuvalete kaçtı!..

Kendisinin Türkiye tarihindeki bu dönemi filmden önce bilip bilmediği sorulan Sibel Kekilli, ailesinden o günlere dair bilgi edinmediğini söyledi. Kekilli, “Almanya tarihini biliyorum ama annem ve babamın doğduğu ülkeyi bilmiyorum. Çok ayıp. Bu soruyu sorunca çok utandım. Almanya’da benim yaşımdaki Türkler de bilmiyordur. Bu filmi izlesinler'' dedi.
Kendisine ödül getiren ‘Duvara Karşı’ filminden sonra bu filmdeki oyunculuğunu beğenip beğenmediği sorulan Kekilli, “Her rolde oyuncu aynı olmaz. Oyuncu kendine iyi- kötü demez. Ben kendimi biliyorum ama bu soruyu bu şekilde cevaplamam. Duvara Karşı’da başka bir rol vardı, bu filmde başka bir rol var'' diye yanıtladı.

Ara
busemm
BOTOX SEDA’YA YARAMADI!.. BOTOX YAPTIRDIĞINI İTİRAF EDEN SEDA SAYAN BU OPERASYON YÜZÜNDEN HANGİ ÖZELLİĞİNİ KAYBETTİ? 20/9/2006 11:07 seda%20sayan07.jpg P { margin: 0px; }
Seda Sayan sürekli botox yaptırdığı için artık sinirlenince kaşlarını kaldıramadığını söyledi!..

Seda’ya özgü bu hareket botox yüzünden mazide kaldı yani!..
Ara
busemm
SABAH GAZETESİ YAZARI ÖZAY ŞENDİR’DEN REHA MUHTAR’A TAŞ: “YETİŞTİRDİĞİNİ, ELEŞTİRME”!.. 20/9/2006 11:38 ozay_sendir.jpg reha.jpg P { margin: 0px; }
Özay Şendir bugünkü yazısında Reha Muhtar’ı eleştirdi!..

Ben yaparım sen yapma!

Reha Muhtar, geçen pazar günü köşesinde magazin muhabiri Suna Üçkarışoğlu'nu fena haşladı. Gerekçesi evine izinsiz giren kamera. Böyle bir duruma tepki göstermek herkesin hakkıdır ama Reha Muhtar'ın değildir. Zira Suna'yı yetiştiren ve "önemli olan haberdir" diyerek milletin özel hayatına salan da yine Reha Muhtar'dır.
Ara
busemm
B?R SOSYET?K K?RD???M DAHA MUTLU SONLA B?T?YOR!.. KIZININ ?SYANINI D?NLEYEN BABA SEVG?L?S?N? BIRAKIP EV?NE D?ND?!.. 20/9/2006 12:20 raffi_portakal.jpg P { margin: 0px; }
Son aylara sosyetenin ?nl? i? adamlar?n?n gen? sevgilileri damgas?n? vurdu!..

Cem Hakko, ?lhan Karadeniz, E?ref Cerraho?lu’yla ba?layan furyan?n son halkas? Raffi Portakal olmu?tu!..

[SIZE=4]Rana An?l Yosmao?lu ile yasak a?k ya?ayan Raffi Portakal, k?z? Maya'n?n d?n Kelebek'e man?et olan "eve d?n" ?a?r?s?n? okuyunca, solu?u ailesinin yan?nda ald?.[/SIZE]

Haberi okuyunca duyguland?

[SIZE=4]Raffi Portakal'?n, Rana An?l Yosmao?lu'yla ili?kisi y?z?nden 32 y?ll?k e?i Zuhal Portakal'la ayr?l???n e?i?ine gelmesi, k?zlar? Maya'y? ?ok ?zm??t?. Kelebek'e yapt??? a??klamada Yosmao?lu'na "L?tfen ?ekil hayat?m?zdan" mesaj? g?nderen gen? k?z?n ?abalar? sonu? verdi. Raffi Portakal haberi okuyunca duyguland?.[/SIZE]

[SIZE=4][/SIZE]

En b?y?k hazinem ailem

[SIZE=4]"Babam?n do?ruyu bulmas? i?in elimden geleni yap?yorum" a??klamas?n? okuduktan sonra k?z? Maya'y? arayan Raffi Portakal'?n "Karars?zl?klar i?indeydim, senin a??klamalar?n? okuyunca soru i?aretleri ortadan kalkt?. Yakla??m?n beni ?ok duyguland?rd?. Seninle gurur duyuyorum. En b?y?k hazinemin ailem oldu?unu anlad?m" dedi?i ??renildi.[/SIZE]

[SIZE=4][/SIZE]

Zamana ihtiyac?m?z var

[SIZE=4][SIZE=4]Portakal, dostlar?na da e?i ile aras?ndaki krizin ??z?lmesi i?in zamana ihtiya?lar? oldu?unu anlatt?: "Sorunlar hemen ortadan kalkamaz. ?kimize de zaman gerek. Ama eminim ki eski g?nlerdeki gibi olaca??z. Ge?mi?te ?zel ya?am?mda baz? ?eyleri problem ediyordum. Son ya?ad?klar?m sayesinde bunlar?n asl?nda ?nemli olmad???n? anlad?m."[/SIZE][/SIZE]

[SIZE=4][SIZE=4][/SIZE][/SIZE]

Sevgilisi de hak verdi

[SIZE=4]Rana An?l Yosmao?lu'nun da Kelebek'teki haberi okuduktan sonra Raffi Portakal ile telefon g?r??mesi yapt???, kendisine "Bu ili?kinin b?yle s?remeyece?i ortada. K?z?na hak veriyorum, ailene d?n" dedi?i ??renildi. [/SIZE]
Ara
busemm
“DİKKAT DİKKAT! HAYATIMDA KİMSE YOKTUR, SEVGİLİM YOKTUR, ALTI AY ÖNCE AŞKIMI KAYBETTİM HÜKÜMSÜZDÜR, ADIMI KULLANARAK SEVGİLİLERİNİ KISKANDIRMAK İÇİN BENİ SEVGİLİSİ OLARAK İLAN EDİP, SAĞDA SOLDA KONUŞAN PLYBOYLAR VE SAHTEKARLARLA MAHKEMEDE HESAPLAŞACAĞIM” BU İLGİNÇ GAZETE İLANINI VERMEYE HAZIRLANAN ÜNLÜ POPÇU KİM? 20/9/2006 15:07 zeynep_mansur_soru.jpg zeynep_mansur_k.jpg P { margin: 0px; }

Şu sıralar çok ünlü bir popçunun başı fena ağrıyor.

“Sen Nasıl İstersen” Albümüyle büyük çıkış yakalayan popçu Zeynap Mansur albümle gelen başarının keyfini çıkartacağı yerde sıkıntısını çekmeye başladı.

Bugün bütün gazetelere ve internet sitelerine Zeynep Mansur imzalı ilginç bir mail geldi.

Güzel popçu mailinde son günlerde bazı arkadaşlarının kendisine telefon açıp “Şununla mı berabersin, bununla mı berabersin” diye sorular sorduğunu hiç tanımadığı hanımlardan mesajlar alıp “Sevgilimin yakasından düş” şeklinde tepkiler aldığını söylerken “Hayatımda kimse yok. Bazı kendini bilmezler adımı kullanıp sevgililerini kıskandırmaya çalışıyor. Ve hatta bazıları arkadaşlarımı, eşimi dostumu bu şekilde dolandırıp benim kefil göstererek borç paralar alıyorlarmış. Resmen isyan etme noktasına geldim. Böyle terbiyesizlik olmaz. Ama bu dedikoduları çıkartan herkesin tek tek ismini araştırıyorum. Gerekirse özel bir dedektif tutup o kişilerin ipliğini pazara çıkaracağım, kimse benim adımı lekeleyemez. Altı aydır hayatımda kimse yok. O’nun da öncesinde sadece bir ilişkim oldu ve yıllar sürdü” dedi.

Zeynep Mansur’un bu konuyu sadece mahkemeye değil gazete ilan köşelerine de taşıyarak derdini anlatmaya çalışacağı öğrenildi...
Ara
busemm
“SEY?RC?Y? ‘SON SEVG?L?M AZ SONRA YAYINDA’ D?YE AL? G?VEN BEKLENT?S?NE SOKUP H?SN? ?ENLEND?R?C?’YLE ORTAYA ?IKAN H?LYA AV?AR’IN PROGRAMI TUTMAZ!.. HABERC?LER KANALLARDAK? A?K?ILARI EZD? GE?T?!..” BEK?R HAZAR, KANALARDA HERKES?N S?LAHLARI ?EKT??? PAZARTES? SAVA?INI YAZDI!.. 20/9/2006 13:41 bekir_hazar23.jpg P { margin: 0px; }

Haberciler, a?kc?lar? ezdi!

Kanal D'de hen?z ba?lamam?? dizi, Sa??r Oda'y? yazm??t?m bundan onbe? g?n ?nce... Ba?lamadan fan kul?plerinin kuruldu?u dizi diye eklemi?tim... ??lg?nl?kt?... Ba?lamayan dizinin hayran? olmak... ?stelik erkek diziydi...

Yap?mc?s? C?neyt ?zdemir arad? d?n “Bir?ok ki?i kad?n dizisi de?il, tutmaz g?r???n? savundu. Sen tersini yazd?n” dedi...

Ve ilk b?l?m? Pazartesi ak?am? yay?nland?. Sa??r Oda ilk y?zde hem AB'de hem de totalde birinci oldu. Yeni ba?layan dizilerin reyting anlam?nda i?i zordur. ?nsanlar ilk b?l?mde kahramanlar?n? tan?yana kadar akla karay? se?erler, s?k?l?rlar, ka?arlar... Halbuki Sa??r Oda tam tersine, tok bir sesle olaylar?n ba?lang?c?n? ?zetleyerek giri? yapt?. Haber gibi verdiler. Sanki Arena'y? izliyordum giri?te. Nitekim yap?mc?s? C?neyt haberciydi, 5N 1K'y? haz?rl?yordu. Dizinin konsept dan??man? Soner Yal??n da derin konulu en ?ok satan kitaplar?n yazar?.Ve dahas? Kurtlar Vadisi'nin de beyin tak?m?ndayd?...

S?z?n ?z?, olaylar? en iyi ?ekilde aktarmay? bilen habercilerin haz?rlad??? dizi, a?k yazarlar?n?n kaleme ald??? senaryolar? ekranda ezdi ge?ti...

Sow tv'nin izlenme rekorlar? k?ran Sevda ?i?e?i ve atv'nin kad?nlar? ekrana m?hlayan Beyaz Gelincik dizisi vard? ?stelik tam kar??s?nda.. ?kisini de alt?na ald?...

Habercilerin, a?k??lar? hezimete u?ratt??? bir g?nd? pazartesi...

Televizyon d?nyas?na “Ne pazartesiydi ama” diye ge?ti ?nceki g?n... ??nk? yeni yay?n d?neminin ba?lad???, t?m silahlar?n ate?lendi?i g?nd?. Tatilden sonra ilk kez yay?na giren Seda Sayan, kar??s?nda yay?nlanan t?m kad?n programlar?n? ezdi ge?ti... ??le ku?a??nda ise Esra Ceyhan yeni transfer oldu?u Kanal D'de ilk program?na ??kt?... Petek Din??z vard? canl? yay?nda... Ve sevgilisi Can Tanr?yar'?n “Onunla evlenmeyece?im” ?eklindeki ?akas?. Petek on dakika a?lad? yay?nda. Bu ?aka Esra Ceyhan'? ilk g?n?nde reytinge bo?du 20 share yapt?rd?. H?lya Av?ar da ilk kez yay?ndayd? atv'de. Kar??s?nda Show'da ilk program?na ??kan M.Ali Erbil ve ?ark?felek'i vard?. “H?lya Av?ar'?n son sevgilisi canl? yay?nda” diye alt yaz?lar ge?ildi H?lya'n?n program?nda. Seyirci kilitlendi, Ali G?ven'i bekledi. Ancak ??ka ??ka ekrana, H?lya ile ayn? dizide a?k ya?ayacak olan klarnet?i H?sn? ??kt?... H?lya sevgili oyunuyla kar??s?nda yay?nlanan rakiplerini ge?ti ama uzun vadede tutmayacak gibi geldi bana...

B?ylesine kand?rmacal? bir reyting sava?? ya?and?. Pazartesi g?n?...
Ara
busemm
FLAŞ!.. FLAŞ!.. EN ATEŞLİ ÖPÜCÜĞÜNÜ ATARKEN GÖRÜNTÜLENDİĞİNDEN HABERSİZDİ!.. BU ATEŞLİ ÖPÜCÜK HANGİ ÜNLÜMÜZE AİT? 20/9/2006 16:31 teoman_yiyisme_s.jpg P { margin: 0px; }
Çapkınlar listesinin üst sıralarındaki isimlerden Teoman uslu durmadı!.. Teo, Uçankuş’a işte böyle yakalandı!..

[FONT='"Times']Hanımefendi kim bilmiyoruz... Teoman’la ne beraberliği yaşıyor bilmiyoruz? Hala beraberler mi onu da bilmiyoruz ama bu ateşli öpücükten anlaşılıyor ki Teo’nun keyfi yerinde!.. [/FONT]

[FONT='"Times'][/FONT]
teoman_yiyisme_B.jpg

[FONT='"Times'][/FONT]
Ara
busemm
MİDESİNDEKİ KELEPÇEYİ ÇIKARTTIRARAK HAYATA DÖNEN OZAN ORHON’A TEKLİF ÜSTÜNE TEKLİF GELİYOR!.. AMA OZAN NEYİN ÜSTESİNDEN GELEMİYOR? 20/9/2006 15:52 ozan_orhon_yeni.jpg P { margin: 0px; }
Midesine taktırdığı kelepçe sayesinde 5 ayda mucizevi bir şekilde zayıflayarak gündeme gelen Ozan Orhon sağlığı kötüye gidip midesindeki kelepçeyi çıkarttırdıktan sonra hayata döndü!..

“Ölümün soğukluğunu hissettim” diyen Ozan Orhon albüm haricinde bir sürü ciddi teklif alan Ozan Orhon dedesi Tekin Akmansoy’la beraber bir dizi çekiyor!..

Ama ortada Ozan’ın atlatması gereken bir problem daha var!.. 120 kilodan 61 kiloya kadar düşen Ozan Orhon hala kendisini kilolu görüyor ve hala kilo vermek istiyor!..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu sefer sahnede içti :( rocker_nergiz 0 502 08-03-2007, Saat: 09:36 AM
Son Yorum: rocker_nergiz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 02:03 PM