:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen git a?k Bana KaLs?n !!
tatlı_cadı
Her gidi?ine ayr? anlam y?kl?yorum yapma tanr? a?k?na ya hep kal s?z etme gidi?lerinden ya da silinsin isminde cismin de... Oynama benimle dengemi bozuyorsun.A?k? ya?ayacak y?rek b?rakm?yorsun insanda b?yle de?ildin sen...
Bittiyse heyecan?n bileyim bende.''Seni ?okkkkkkk Seviyorum'' diye ba?layan ve''Ama...''ile devam eden c?mleleri duymaktan b?kt?m.Seviyorsan seviyorsundur amas? olmaz bu i?in ?stelik bir c?mlede''Ama'' varsa bir ?nceki yarg?n?n hi?bir h?km? yoktur art?k.''Seni ?okkk SEviyorum ama birlikte olmam?z imkans?z....''?mkans?z diyebiliyorsan sevmiyorsun demektir.Bahanelerin arkas?na s???nma.
?nsanlar?n hayat?na sorgusuz sualsiz girip darmada??n eden sonra da hi?bir ?ey s?ylemeden gitmeye ?al??anlardan nefret ediyorum.B?yle misin sen de?Ger?ekten gitmek mi istiyorsun?Y?rekli ol biraz haydi konu?.S?yle gitmek istedi?ini.?ki ?ift s?z? hak etmedi mi bu a?k?Ya?an?lan bunca ?eye hi? mi sayg?n yok?
Ah ben niye yan?l?yorum hep?Niye tam''??te bu''dediklerim s?m?r?yor a?k?m??Biraz daha m? kat? olmal?y?m?Biraz daha m? kapal? tutmal?y?? kap?lar?m??Bazen bu d?nyadan olmad???m? d???n?yorum.Bu devrin delikanl?s? de?ilim.Oyun ?eviremiyorum hesap yapam?yorum bana ait olmayan ki?iliklere b?r?n?p bir plan dahilinde hareket edemiyorum insan?z biliyorum hepimizin zaaflar? var hepimiz egolar?m?za boyun e?ebiliyoruz.?yi de hep beni mi bulacak bunlar?
Hi?bir kayg?ya yer vermeden hi?bir hesab? d???nmeden a?sayd?n bana y?re?ini i?te o zaman g?r?rd?n bir a?k?n nas?l efsaneye d?n??ebilece?ini sen g?zlerini kap?yorsun bir sen vars?n ba?ka hi? kimseye bakm?yorsun.Her ?ey senin ?evrende ?ekillenmeli her ?ey sana g?re d?zenlenmeli beceremiyorum kusura bakma.
A?k tam teslimiyet ister kendini a?k?n kollar?na ya b?rak?rs?n ya da b?rakmazs?n''Bir yan?m d??ar?da kals?n'' dedi?in noktada a?k? bo?ars?n yok edersin o g?zelim duyguyu bu y?zden hep cesurlar?n i?idir a?k ka???lar? yalanlar? aptalca oyunlar? kabul etmez.A?k saf duru insanlar? sever kafas?nda binbir tilki d?nenler a?k? ya?ayamaz isteseler de ya?ayamaz ar?nmal?s?n en saf en duru haline d?nmelisin ki ya?ayabilesin a?k?.

KISACASI SEVG?L?M SANA G?RE DE??L BU ??.SEN?N YOLUN A?IK OLSUN BIRAK A?KKKKKKK BANA KALSINNN.......
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sana Bir Aşk Borcum Olsun Bana ödendiğinde..... chacy35 0 1,093 07-28-2008, Saat: 12:58 PM
Son Yorum: chacy35
  hayat çok gördü bana yaşamayı annem ACEM_KIZI 1 766 07-18-2008, Saat: 10:12 PM
  Beni Bana Geri Ver Yar! Korkuyorum Kendimden chacy35 0 1,099 06-25-2008, Saat: 12:41 PM
  bana seni yazdıran yarım kalmışlığındır chacy35 0 949 06-12-2008, Saat: 03:38 PM
  Bana Göre Değilsin!!! by_babaiban 0 525 06-07-2008, Saat: 10:22 PM
Son Yorum: by_babaiban

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 11:14 PM