:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ÇiLeGi öldürdüm.......
deli_sevdam
xzby0.png
Herşeye yeniden başladıgım umutlarımla geldigim yerdi burası ama gittim..hemde kimsenin haberi olmadan kendimi öldürerek gittim ben herşeyin güzel oldugu o yerde tek güzel olmayan bendim aslında nedenler,sorular hep aklımdaydı halende aklımda...

Sebepsiz bi gidişmiydi yoksa sebepli bi gidişmiydi hangisiydi?bende bilmiyorum diyorum ya ben o duysal yaramazÇilegi öLDÜrdüm artık ÇiLeK yok....Yüregindeki sevgileri sevdiklerini alarak gitti ben gittim ..

.cilek.gif

Hatırlıyorumda ilk geldigimde ne kadar faklıydı herşey ne kadar güzeldi şimdide güzeldi ama gitmek gerekti aslında ben gitmedim sadece öldürdüm kendimi ve yazılarımı orda O yazı yazan ÇiLeK öldü artık Yüregimde sevdiklerim var hepte olucaklarr sonsuza dek belki bigün yine ugrarırım hatırlanmıcak olsamda belki bigüm ugrarım...tab yaşıyosam gitmek istemezdim bu yüzden öldürdüm işte kendimi ben habersizce gidişim yüregimdeki sevdiklerimm...
37457229aa7.png

ALINTIDIR....
Ara
ÐŽeşaren
Ne kadar Biricigimi öldürmüs olsanda, o Yürek damlami kalbimde yasatiyorum ..Daima yasatacagim ..

Tesekkürler ..
Ara
deli_sevdam
SevDa YürekLi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ne kadar Biricigimi öldürmüs olsanda, o Yürek damlami kalbimde yasatiyorum ..Daima yasatacagim ..

Tesekkürler ..

arkadaşım biricigin kim bilmiyorum ama kalbinde yaşatman güzel....

Bendende sana teşekürler...herşey yüregince olsun.....
Ara
volki
heee Bu benim bitanecik çilegimse Başımız sagolsun ölmesi belkide en hayırlısı olurr.....

Teşekürler paylşımın için deli sevdam...
Ara
DeLi Mavi
Paylaşımın için teşekkürLer ''DeLi_SevdaM ''..
Yüreğin Dert Görmesin..
Ara
deli_sevdam
sende sagol DELİ MAVİSmile
sENDE SAGOL VOLKİ.....kİMİN çilegi ???
Ara
deli_sevdam
1pt8vx7.jpg

Gecem soğuk_!

Odam sensiz_!

Ümitler bitmiş_!

Kadehimde şarap bitmiş, hayalin gitmiş_!

Anlar vardır, şarkılarda buldurur matemi_!

Sözler bir yana dursun, ritimler bile acıtır içini. Kanatır kapanması zor yaralarını, her bir enstrüman sesi.! Oysa yaraların kabuk bağlamaya yüz tutmuştur.. Bir şarkı duyarsın bir yerde.. Her bir söz çarpar darbeyle,her bir enstrüman sesiyle açılır kabuklar.. dilindeki çığlıklara, ahlara aldırmazlar.!

Ve sen içinde sorguya başlamışken.. şarkıda tınılarıyla acıtır bir yandan, bir yandan da sorguna eşlik eder:

arzuleyal6rsvi7dv7.jpg

Dağlar mı, yollar mı, denizler mi engel_?

Neden_? Neden gelmez oldun_?

Eller mi, diller mi, sözlerim mi engel_?

Neden_? Neden gelmez oldun_?

Sorgular vardır, sadece kanatır!Asla cevap buldurmaz.!

Sorular,sorular, sorular..Cevabı yok, muhatabı yok ve hatta soranınının aynada bir sureti bile yok.! Devam edip gider sorgu, tâki yaranın kanı dışına sızıpta, sol yanın kızarana kadar.! Umudunu bir hışımla alırsın avucuna, elini götürürsün zorlukla sol yanına, ama kanın akmaya devam eder.. Beliki acının dinmeye niyeti yoktur.! Umut tuz misali kanatırda, bir merhem "O"dur kapanacak yarana.!

Zaman durdu, gökyüzünden yıldırımlar düşerken..

İçimdeki yağmur dindi, yoruldum beklemekten.!

Izdıraplar vardır, söyletir, "O" duymasada gecelerine seslenir.!

Derken biter son enstrümanın son darbesiyle matem..katılırsın çığlık atarcasına tekrar edersin can havliyle..Yeter artık bitsin.!
Yoruldum Beklemekten!!!!!! dersin.

Geceler/Anlar/Sorgular/Izdıraplar vardır da bir tek "O" yoktur işte.!
Ara
deli_sevdam
Zaman akıyor gidiyor. Mevsimler değişiyor, gökyüzüne lacivert uzanmış, aklımda yine her gün her an her dakika olduğu gibi sen varsın. Islak hecelere dökülmüş hayallerim… demek istediklerim çok diyecek halim, dayanacak gücüm yok… yokluğuna yazdığım yazılarla avunuyor ruhum. Bir tek sen kalmıştın benimle. Seninle tutunmuştum ben hayata. En çok seni sevmiştim, senin için baş etmiştim her şeyle. Ne zaman boğulacak gibi olsam sen gelmiştin aklıma; daha çok gayret etmiştim ve sırf “sen varsın” diye daha çok tutunmuştum kahrolası hayata... sonra anladım ki hayatımda bir çok “sen” demişim.. gömdüm artık seni nefrete, sonsuz karanlığa..

Biraz yokluğunu sereceğim zamanın önüne… gidişine film yapıp,bir seni bir beni oynatacağım. Her karede gözlerin gelecek gözümün önüne… her karede donup kalacak, bir yere odaklanacak düşlerim. Sensizliği kabullenemeyeceğim uzunca bir süre… belki avutmaya çalışacağım, kendimi oyalayacağım sahte gülüşlerle… ama biliyorum ki seni getirmeyecek hiç bir şey… bitti demeye halim kalmayacak ağlamaktan… içime atacağım göz yaşlarımı, belki de yüreğime akıtacağım bir bir… peki beynime anlatsam da kalbime nasıl söz geçireceğim? bir yıkım sanki bu… uzun süre inşa edilemeyecek bir yıkım…

Harabeye dönmüş ruhum…Belki kelimeler hep dillerde saklı kalacak. Karanlıklar büyüyecek avuç içlerimizde. Ellerimiz hep yabancı kalacak birbirine. Artık adımızı sayıklayamayacağız ve günlerimiz “seni seviyorum” diyemeden bitecek… yerini dolduramayacak hiç bir şey… kelimelerim de sen olmayacaksın artık… sana seni seviyorum diyemeyeceğim her gün bitişinde…
Ara
deli_sevdam
Bir daha yaşam amacım olmayacağına...

Bir köşeye atılıp, fırlatılacağıma...

Karşılık bile değil...saygı bulamayacağıma...

Herşey birkaç kelimede gizli...

Ve onlar senin...

Sadece...

Senin...

Benim olansa ...

Senle geçirdiğim zamanlar..

Seni dinlediğim ...anlar...

Hayata inanışımın...insan olduğumuzu....

Anladığım anlar...

Sen çok şey kanıtladın bana....

Mesela yaşadığımı...

Saçların, gözlerin, ellerin aslında...

Ne kadarda güzel olduklarını...

Doğru insandayken...

Çok şey öğrettin bana...

Mesela yaşamayı...

Amaçları gösterdin...

Zordu ama sendin...onlar...

Sadece...

Sendin...

Bana korku nedir...öğrettin...

Kaybetmenin acısının ne büyük olacağını...

Çaresizliği...

Hiçbir şey yapamamayı...

Ağlamayı...çaresizce...

Bağlı olmayı...bağlanmayı...

Yitirince güvensiz kalmayı...

Her insanın sevgiye layık olmadığını...

Acıya karşı en korunmasız olduğum zamanın...

Sevdiğim zaman olduğunu...

En çaresiz olduğum zamanın ise...

Seni yitirdiğim zamanın olacağını
Ara
volki
teşekürler...........................

SadSadSadSadSadSadSadSad Çilegimi öldüren.....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bütün sensizliğimle aşkı öldürdüm EndLess 0 528 06-15-2007, Saat: 03:01 PM
Son Yorum: EndLess

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 05:01 AM