:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Phen..!!
BeSeBiH-Mask
Langırt masası aLsam sana Big Grin
Ara
SuddeN_DeaTh
İİiİiiDee.. ßu KıssLa Phen Choq FarKLı Ki$iLeRzz.. NereMiz ßenzio anLayamaDm... :S
Ara
SuddeN_DeaTh
ZZeYYNNePP Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ßnCe fzLa hyaL kurmayn kızn proFiLnde İm Lesbian yaSıoBig Grin

Yhaa Sn Ndn Kendi KafaNa Göre TaqıLıoSun Sheq€r.. Tongue OooO KısSss Phen DeiLm NereMmiiSss ßenSiiOoo Yhaa.. O Less.. oLaßiLir Amaaa O ÖyLee ßen DiiLimm.. İstersnzz ßi Gös DoqTorNa Gidn Oo Szi GÜseL TedaVi €deßiLiRrr...Confusedmiley20:Confusedmiley20:Confusedmiley20:
Ara
SuddeN_DeaTh
İnanMıoSanıSs ßa$Ka ResimLeRimiDe Koyimm.. Tongue
Ara
çσкσ`ρяιη¢єѕ
Sen en iiiSi veR msn Ni ßana Cam ac ßkaLm.Görürüz o zaman kim kfaSına qöre takıLıyomu$hWink
Ara
BeSeBiH-Mask
Eee mertLe biz kime aşık oLduk şimdi :S :S Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
chatlaq
ArKaDaşlar OlaßiLir Kız €mo ÇünKü ZaTen BeLLi OluO €mo olduğu Güselsin Canımm Çok hşuma gder böle TipLerWink
Ara
EndLess
chatlaq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ArKaDaşlar OlaßiLir Kız €mo ÇünKü ZaTen BeLLi OluO €mo olduğu Güselsin Canımm Çok hşuma gder böle TipLerWink

Senın aklına yatıyomu hem trabzonlu olup hem emo tıpı olmak SmileSmile:

ben kac senedır ıstanbuldayım daha böle tıpe raslamadım Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin trabzonda buna ızın mı verırlerBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
chatlaq
TraBzonLumuymuşBig Grin ßiLmiyorum Olabilirde olmayabilirde blki emo sitesinden çalmıştır neyse ya kız şmdi yanlış anlamasınBig Grin yaLanCı FaLan Diyomuş gibi oLuCakBig Grin:S
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
diomus fln gibi olucak deil harbi harbi bu bulmus bi siteden resimleri koymus bizide yedirmeye calisio ama yemedik kimler geldi kimler gecti bu siteden yalancilari barindirmayiz Big Grin Big Grin Tongue
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Uzun bi aradan sora phen :D aLy™ 11 860 06-02-2008, Saat: 11:31 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  Bu Da PHen oLuoRm öğğ LaneDLy.SheyTan 5 549 05-26-2008, Saat: 08:51 PM
Son Yorum: MorciveT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 08:16 AM