:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
şimdi Gitme Zamani...
son
36756hareket1uf6.jpg

Belki gidiyorum, ama bil ki istemeyerek. Gözyaşlarımı hissediyorum, içimde bir yerdeler; o nasıl bir yerdir ki tarifsiz bir acı veriyor. Ve ben bu acıyı sırf hak ettiğimi düşündüğümden yol bulup da süzülmelerine izi vermiyorum. An gelecek tutamayacağım, düşecekler. Gözlerimi kırpmadan uzaklara bakarken öyle sıcak akacaklar ki; biliyorum yakacak tenimi….

Belki demem kararsızlıktan değil inan. Senden gidemem ki ben, senden geçemem ki! Yokluğunda içimde kalacağın odalar hazır şimdiden, yapacakların planlandı. Arzular en arka odaya, hayaller o odada kilitli bir sandığa, yanındaki odaya sarf edilen sözler, söylenirken – yaşanırken dinlenen azlar oradaki çekmeceye, çok isteyipte dokunamamanın acısı ve yaşanamayanlar en yakın odaya… Bu kadar yakın olmasının nedeni; öyle bir yara ki bu öyle unutulmaz ki, uzağa koymanın anlamı da yok faydası da…

Anlayacağın yanıma senide alıyorum bu gidişte. Sana gelmek ya da senle gelmek yanlıştı; ama neye göre kime göre yanlıştı onu sorma ben bilmiyorum…

Hak ettiğim yaraları kanatmaya gidiyorum. Bu sadece seni bensiz bırakmak, ben senle yanmaya gidiyorum. Üç kuruşluk huzurumuzu huzursuzluğa boğmaya gidiyorum…

Kendime ve sana en büyük haksızlığı yapmaya gidiyorum…

Seninle olamayacağımı bilmenin kahrına doya doya- kanaya kanaya ağlamaya gidiyorum…

Yazdığım satırlar ellerimi yakıyor, talan oluyor her bildiğim, viran inandıklarım…

Bil ki Gidiyorum…

Sana faydası yok ama bir sen daha doğuyor, ben kendimi sende öldürmeye gidiyorum; gitmek zorunda olduğum için gidiyorum…

gzyact7.png
Ara
ÐŽeşaren
Hoş ve üzücü bir yazı arkadaşım ..

Yüreğin dertlerden uzak olsun ..

Teşekkürler ..
Ara
son
Kimsenin böyle bir gidişi yaşamaması dileğiyle. Teşekkür ederim ilginize
Ara
son
Yaşayacaksa bile yaşattırana değmeli...
Ara
riukeen
aynen öyle
Ara
SuddeN_DeaTh
AAaYYyy Ne ßçM aÄžLaTTı PheNii.. Sad
Ara
uslanmaz_genc
gercekten cok guzelmiş yaaa :S:S
uslanmaz_genc
tam bana göre yazılmıs sanki:S:S:S bend egidiyorum arkadaslar, yurt dısına herseyimi buralarda bırakıyorum :S:S buda beni cok uzuyoo ve bu yazı ise tam ustune bastı ve kahroldum acıkcası:S:S
uslanmaz_genc
GİDİYORUM GİTMESİNE ama HANGİ YÜZLE GERİ DÖNEBİLİRİM...!!!

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  simdi yan?mda sen olmal?yd?n sewgiLi... in_love_girl 18 1,813 04-07-2022, Saat: 08:16 AM
Son Yorum: wildfang
  Ey Yüreğim Şimdi Gitme Zamanı Orhan-38 1 1,089 10-05-2021, Saat: 11:51 AM
Son Yorum: Bey-az
  Gitme Hiç Mavi Düşlerimden... Ebu-CeNDeL 12 3,036 10-05-2021, Saat: 11:49 AM
Son Yorum: Bey-az
  gitme chacy35 0 687 05-19-2008, Saat: 12:13 PM
Son Yorum: chacy35
  Aşk çiçeğim gitme.... Yorgun Yürek 8 1,304 04-20-2008, Saat: 10:26 PM
Son Yorum: Yorgun Yürek

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 07:55 AM