:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PCKoo DikkaT !!!
3qéN
Hoşbulduk. PCko beni çağırdı buraya sağolsun. ßende girim bi el atayım dedim Duygusuz'a Big Grin
Ara
EndLess
YamuQ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hoşbulduk. PCko beni çağırdı buraya sağolsun. ende girim bi el atayım dedim Duygusuz'a Big Grin

Cok ıyı etmıssın...Pcko benı svemesede severım kendısını Big GrinBig GrinBig Grin onun dostu bızımde dostumuzdur umarım eglencelı gecer forum hayatın ..

Benım acımdan bu kadar sululuk yeter...Rahatsız ettıysem affola...SmileSmile:SmileSmile
Ara
PCKoPaT
YamuQ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hoşbulduk. PCko beni çağırdı buraya sağolsun. ßende girim bi el atayım dedim Duygusuz'a Big Grin
hay Sen Cok ya$aBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara
PCKoPaT
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Cok ıyı etmıssın...Pcko benı svemesede severım kendısını Big GrinBig GrinBig Grin onun dostu bızımde dostumuzdur umarım eglencelı gecer forum hayatın ..

Benım acımdan bu kadar sululuk yeter...Rahatsız ettıysem affola...SmileSmile:SmileSmile
Aman da hemen öZür diLermi$Big GrinBig Grin
Âh be.
Ara
EndLess
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aman da hemen öZür diLermi$Big GrinBig Grin

Eger bı hata ısledıysek yada rahatsızlık verdıysek ozur dılemesını de bılmelıyız dımı pckom ...SmileSmileSmileSmile:
Ara
PCKoPaT
Di SerSi di Big GrinBig Grin
Âh be.
Ara
AfrâsyâB
hoşgeldin Smile
Ara
3qéN
Gösterdiğiniz ilgiye ve sevgi teşekkürler. Hoşbulduk.ßurda iyi vakit geçireceğimden eminim. Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
PCKoPaT
YamuQ pek ßi kahin Gördüm Seni yauwCool Big GrinBig Grin
Âh be.
Ara
3qéN
Öyleyimdir. Huyum kurusun. Cool Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 08:36 PM