:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YILDIZ GÖZLÜM (Yıldız_Gözlüme ithafen)
EndLess
Ikınızınde Yuregıne Saglık bu Dostlugunuz Hep Sursun..Dost dedıgın sızın Gıbı olmalı Candan Kandan.. Bırbırını Anlamalı Veya Anlatmalı...

Ve Bız Gıbı
(ustunuze Alınmayın PemBe ve Ben Gıbı ) Sunuda araya sıkıstırdık mı tamam dır ..Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
getirme beni oruya oklava bicak dalarim valla :yikildim:
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ikınızınde Yuregıne Saglık bu Dostlugunuz Hep Sursun..Dost dedıgın sızın Gıbı olmalı Candan Kandan.. Bırbırını Anlamalı Veya Anlatmalı...

Ve Bız Gıbı
(ustunuze Alınmayın PemBe ve Ben Gıbı ) Sunuda araya sıkıstırdık mı tamam dır ..Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:
allah seni bildigi gibi yapsin :yikildim:
Ara
EndLess
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:allah seni bildigi gibi yapsin :yikildim:

:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim: PemBeden Bahsetmeden Olmaz Cok cıddıyım O nun gıbı Dost bulunmaz...Ve Ezgı ademınde Pembenınde Kıymetını bıl Cunku Dunya da Yanında Olabılecek En mukemmel ıkı kısıye Dostta sahıpsın...Ama en sanslılarınız benım :yikildim::yikildim:

PemBe Qetesh Ve Yıldız_Gözlüm Ucunude dostumsunuz....
:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
ayy tsk ederim sersericim dost olarak gordugun için beni cok mutlu ettin senin dostlugunu kazanmakta zor oldu Big Grin
Ara
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ayy tsk ederim sersericim dost olarak gordugun için beni cok mutlu ettin senin dostlugunu kazanmakta zor oldu Big Grin

Dedıgım gıbı senın gıbı dost zor bulunur ...Arada gıcıklıklaırn olsada sevıyom senıBig GrinBig GrinBig Grin mesela dun gece senınle konusulmaz dıyıp cıkman gıbı Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
hakettin ama dun iki saate bi cvp yaziodun arti benim soledigimle hiç alakasiz bi seyler soluordun ben hep afedersin yanlis anladin demek zorunda kaliordum ondn en iisi cikmak die dusundum ve ciktim Wink
Ara
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hakettin ama dun iki saate bi cvp yaziodun arti benim soledigimle hiç alakasiz bi seyler soluordun ben hep afedersin yanlis anladin demek zorunda kaliordum ondn en iisi cikmak die dusundum ve ciktim Wink

Ikı saate bır cvp yazmıyordum ...Artı Ben senı hıc yanlıs anlarmıyım..Sana ne demıstım ne sölersen söle ters tepkı yok sana ..SmileSmileSmile sonra ben arkandan gıtme dıye yazdım ama coktan gıtmıstınSad
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
uzuldun mu?
Ara
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:uzuldun mu?

Uzuldum nıye uzulmemın bı skaıncasımı varSmile)SmileSmileSmile:SmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  :.şiir Gözlüm .: >As!_M€L€q< 3 682 04-10-2022, Saat: 12:58 AM
Son Yorum: wildfang
  MaHur GözLüm DİnL€ b€ni........... €BeRimSin 1 546 04-09-2022, Saat: 08:09 AM
Son Yorum: wildfang
  Deniz Gözlüm kandemir baron 0 473 08-29-2008, Saat: 08:11 PM
Son Yorum: kandemir baron
  Istanbul Gözlüm EndLess 0 482 07-15-2007, Saat: 05:19 PM
Son Yorum: EndLess