:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
türk erkeklerinin mankenlere bakış açısı
gULSHEn
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben gıdıyodum gökhan özene gıttım Bıde underground konserler onlarda böle yapamazdık Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Bıde gulsenı yakından görmek varken tv dnw naapım Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

angelina britniy evacence aslı enver falan desen anlıcam hadi ama gülşen yaa böö yaaa Big Grin
Ara
CaNaT
dimi yaa mide serserim biraz mide Big GrinBig GrinBig Grin beyonce felan yanii Big Grin
Ara
EndLess
gULSHEn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:angelina britniy evacence aslı enver falan desen anlıcam hadi ama gülşen yaa böö yaaa Big Grin

O deıdklerının hıc bırını sevmıyorum ..Gulsen sadec bu resımle rıcınde oldugu ıcın söledım ...

Eslısha curthbert veya adrıan lıma ......Benım ıcın dunyanın en guzle ıkı kaıdnı zaten herkes ıcın öle Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big GrinBig GrinBig Grin

Gulsenınde yenı halı degıl ılk cıktıgı zamankı halı cok hosuma gıdıyodu DBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
END PASSENGER
hepside çok iyi bakmışlar zaten mankenlere bakılır onlar bana baksınlar diye podyuma çıkmışlar gayet normal.... çaktırmadan mı bakacaklardı
Ara
AfrâsyâB
onlar mal beyanında bulunuyolar bizimkiler kadastro gibi onaylıyolar yani erkeklere de suç bulmamak lazım Big GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  türk usülü... >As!_M€L€q< 12 1,077 04-05-2022, Saat: 05:41 AM
Son Yorum: wildfang
  Aşk Acisi >As!_M€L€q< 6 564 04-04-2022, Saat: 02:30 AM
  Turk iş Google eRCi 1 348 04-02-2022, Saat: 01:52 AM
  amerikan vs turk::D kardelen_21 4 373 04-01-2022, Saat: 06:15 PM
  Ve karikatüristler Türk Erkeğini ele alır Orhan-38 3 589 04-20-2012, Saat: 05:09 PM
Son Yorum: ZencefiL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 08:26 AM