:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bomba var
YARGIÇ
Sağlam kaynaklardan aldığım bir istihbarata göre sitemizi taşıyan 4 ana kolona saatli bomba yerleştirilmiş.Bombayı koyanın kim olduğunu henüz tespit edemedik araştırmalarımız devam ediyor.Bomba imha ekibimiz gerekli çalışmalara başladı. Çikitamuz ve canat forumun genel güvenlik önlemlerini almak için hızla adamlarını toplayıp acil durum bölgesine bütün forumu toplayacaktır.Aldığınız her türlü istihbarati bilgi bizim için önemlidir.Lütfen şüpheli bir durumda bağırıp çağırmayınız boşa yaygara koparmayınız Big Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
bence o bombayi adem sazani koymustur telasa gerek yok Big Grin
Ara
CaNaT
Asistanım Pckom nerde benim Big GrinBig GrinBig Grin Pckomu getirin bana hemen kişisel resimleri ve maxi
geyik bölümüe git Pckom duyuyon mu sesimi
Ara
ѕqρα кJмя
yardıma ihtiacınız oLursa burdaım Big Grin
Ara
CaNaT
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence o bombayi adem sazani koymustur telasa gerek yok Big Grin

adem bombadan anlamaz ki yok ama diyorsanki bomba bir kız bak o zaman doğrudur inanırım sana Big GrinBig Grin
Ara
PCKoPaT
fOrumu €rCan aßiyLen CikiTaya €maneT €ttiySeniZ way haLimiZeBig Grin
Âh be.
Ara
Qetesh
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:adem bombadan anlamaz ki yok ama diyorsanki bomba bir kız bak o zaman doğrudur inanırım sana Big GrinBig Grin

Bomba üzerine 21 senelik eğitim gördüm, bunu hakaret olarak kabul ediyorumBig Grin... Canlı cansız her türlü bombanın uzmanıyımBig Grin...
Ara
CaNaT
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:fOrumu €rCan aßiyLen CikiTaya €maneT €ttiySeniZ way haLimiZeBig Grin

niyeymiş o engin bilgi ve deneyimlerimizi beğenmiyormusun DBig Grin
Ara
CaNaT
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bomba üzerine 21 senelik eğitim gördüm, bunu hakaret olarak kabul ediyorumBig Grin... Canlı cansız her türlü bombanın uzmanıyımBig Grin...

vay senin bu özelliğini hiç bilmiyordum adın ne bakim senin yawrum Big GrinBig Grin
Ara
PCKoPaT
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:niyeymiş o engin bilgi ve deneyimlerimizi beğenmiyormusun DBig Grin
HaıR ondan deiL miLLet Sizi i$ yapıo Sanıo Siz mSnde Cene yapıoSunuZ Big GrinBig Grin
Âh be.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  tek kelimeyle bomba soru cevaplar scarface 9 858 04-02-2022, Saat: 09:29 PM
Son Yorum: wildfang
  Canlı Bomba İşe Alım Mülakatları MaSaL 0 369 03-27-2010, Saat: 12:15 AM
Son Yorum: MaSaL
  Canlı Bomba Mulakatları EyLuLce 16 1,138 03-16-2007, Saat: 09:12 PM
Son Yorum: Shimariq_Shey

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi