:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bana Hayati ??reten Adam
Tam1_MaynaK
[COLOR="DarkSlateGray"]Gene aynı yerden yazıyorum sana... Sen aynı yerde misin bilinmez. Sevgilim gidişinin arkasından aylar geçti, yıla döndü. Belki geleceksin diye bekledim. Gelecek misin?
Giden unutulurmuş bebeğim.. Ben unutamadım, gidişinden sonra çok ağladım, sensizliğe dayanamadım, sensizlikte yandım. Sonra elime kalemimi alıp hep sana yazdım. Kitaplığımda çok şiirlerim var, çok sevdaları anlatan yazılar, hepsi sana...
Aslında sen unutulursun, gidenlerin hepsi unutulur ama ya yaşananlar... Unutmaya çalışırken hatırlana o anlar.. Sana bunları hatırlatıyorum ben unutmasam da belki sen unutmuşsundur diye... Ağlamıyorum da artık çünkü sen öğrettin bana gülmeyi, sen öğrettin bana hayatla alay etmeyi... Bana o kadar şey öğrettin ki, beni baştan yaratan sen oldun. Şimdi nasıl unutayım, kendime baktıkça hatırlıyorum seni...
Şimdi seni çok özlüyorum çok...ama biliyorum sende unutmadın beni gittiğin yerlerde...gözünde arkada olmasın sevdiğim beni bıraktığın yerde yaşıyorum seni... Sensizlikte zor çekilmiyor ama bunu bile öğrettin bana... Daha neler neler öğrettin... Tek başıma yaşayabileceğim bir aşk bıraktın bana...
Sen bana güzelliği, doğruluğu bıraktın ve bir gün beni arasan aynı yolda bulacaksın.
Senden sonra ayakta durmakta zorluk çektim, farkındasın biliyorum ara sıra yıkıldım. Şimdi ayakta durabiliyorum ama arada seni yanımda istiyorum. Bir arıyor sesini duyuyorum, yüzünü görmesem de rahatlıyorum. Sana bir defa sıkıca sarılmak istediğimi söylüyorum. Dayanamayacağını söylüyorsun. Şimdi sensiz yollardayım,gelmeyeceğini bilsem de beni bulunmayan bir dürüstlükle sevdiğini ve hep seveceğini biliyorum....[/COLOR]

Bu kısdan Tek ashkı MERT ' e ... =(
Ara
tatlı_cadı
çOoOoOk güzel..!
paylaşımın için tşk..
Ara
Tam1_MaynaK
okuduun için men teşkkr edrm ! Smile
Ara
EYVALLAH
sohh güseldi
Ara
eXseLanS
güzelmiş...
elleine sağlık...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ben Hayatı Alayım, Şıklık Size Kalsın! MasaL_perisi 18 1,432 04-10-2022, Saat: 05:12 AM
Son Yorum: wildfang
  Bana A?k Bor?lusun.... >As!_M€L€q< 5 614 04-01-2022, Saat: 10:35 PM
Son Yorum: wildfang
  Bana AŞK borçlusun.... history 2 703 02-09-2011, Saat: 11:44 PM
Son Yorum: history
  ŞaŞkin Adam! Alem-i Sı@r 0 371 01-26-2010, Saat: 10:37 PM
Son Yorum: Alem-i Sı@r
  Yasak ama; sarıl bana, Buna gerçekten ihtiyacım var...! Choqo_qraLche 0 632 01-29-2009, Saat: 04:00 PM
Son Yorum: Choqo_qraLche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 08:32 AM