:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GiDişinLeMi YıkıLAcağıM?
нüzüηçiçÑ”ği
327425545_415b280a28.jpg

Yıktığımız tabuların,düşüncelerin enkazında mı bırakacaksın beni!..
Bunca zaman titreşen parmaklarının anlamı varmıydı.Yada sana armağan ettiğim iç dünyamda mı kayboldun.Kalabalıkmı geldi sana hayallerim.

Yapma sevdiğim!

İncitme canımı.Yarım bir aşkla zehir verme kanıma.Kuşatan sevgin ezik inceliğime savaş açmasın.Gidişin gölgenide götürür...Oysa ben hayaline bile razıyken; Çoğul olarak ayrılma bedenimden.Gidiyorsanda sen git.Kendin kalsın bende...

N'olur sevdiğim!

Bu bir yalvarma değil.İnsanın içi acıyor eksildiğinde.Sen öyle seyler üretmezdin beyninde.Kim soktu aklına kanıtlanmamış ifadeleri.Damgaladın kalbime acınası kanunlarını.Aşşağılatma bedenini ne olur.Sen sende kalsın.Bana ver kendini..

Kırma sevdiğim!

Gün gelir belki alır güneşten ışıklarını verdiğim gül.Kırma sevdiğim.Bükme boynunu narin çiçeğin.Seni saygılı bilirim.Gel kendin ol.Yakarış etme ziyankar ruhlara.Alçaltma bedenini...

Olsun sevdiğim!

Her ne kadarda yanlışta olsa, geri dönmende gurur payı vardır.Gurur sana yakışmaz bilirim.Hatanı anladığında dudaklarına dokun.Hissedeceksin sözlerimi.Git diyecektir kendin.O na git!..Kırıcı deneyimine saygılıyım.Ama kırılmadım sevdiğim.

Hoşgeldin

Çabuk geldin sevdiğim.Sana aşık olmakta ne kadar haklıyım değilmi?Biliyorsun kendini!
Utanacak bişey yok,saklama gözlerini.Bakışlarımla senden intikam alacak değilim.Baska bir yürekte sevda araman başa döndürmez bizi.Sevgim azalırdı, getirmeseydin kendini.Daha da bir büyüdünkü gözümde.Sen bile şaşkınsın.
Yine akşamlarımız olacak.Kar yiyeceksin avuçlarımdan titreyerek.Kıvılcımlar saçacak gözlerin geceye.Gökyüzü kapanacak kipriklerinden.Simsiyah bir aydınlıkla açacaksın ruhumu.

Birden olmayacak ;
Yavaş yavaş

Sevdiğim...

yalniz3.jpg

Ara
gonuldagı@
Yüreğinize sağlık bu güzel paylaşım için çok tşkler
Ara
ÐŽeşaren
Sevdiğim ..

Harika bir yazı gerçekten ..Güzelim yüreğin dert görmesin ..

Teşekkürler ..
Ara
Qetesh
Yüreğine sağlıkSmile...
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
teşekkür ederim ...
Ara
adyge55
yüreğine sağlık ama şu bavullardan bende isterim bakarsın yola felan giderim lazım olur dursun bir köşede Big Grin
Ara
MaNeSiA
Alıntı:
[b][SIZE=4]Kalabalıkmı geldi sana hayallerim.

Yapma sevdiğim!
[/SIZE][/b]insanın aşık olası gelioSmile
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
istediğin bavul olsun Big Grin
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:insanın aşık olası gelioSmile
Smile o zaman aşık olursun inş Smile
Ara
adyge55
tşk ederim çok incesin acaba bavulla beraber şu en alttaki kızıdamı isteseydim Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 12:06 PM