:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Düşlerde Sevdim Seni ....
Firari Fırtına
K€$K!NßI¢@K Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ne kadar guzel insanin dusunde de, gerceginde de bir sevdiginin olabilmesi..

Yasadigimiz hayatta bazi seyler bizlerin elinde olmaksizin bize sunulanla yetinmemizi gerektiriyor belki ama dusler ya dusler oylemi...

Duslerimizi hep kendimiz yonetiriz nasil sevecegimizi, ne kadar mutlu olacagimizi ve duslerimizde kimlere rol verecegimizi..Kisacasi 'dusler' bizim olan bir sey ve hic birseyde SINIR yok kisitlama yok..Ne guzel DUSLER de SEVMEK..Ne guzel DUSLER de SEVILMEK..Ne guzel DUSLERI dusleyebilmek...

Her seye rarmen korkutmasin sizi bu sevdanin atesi.. Her yangin once basladıgi yeri yakar...

Yine gonul saziniz gonul nagmelerinizin tam bam teline degmis..Duslerinizde ki ve gerceginizdeki sevginin her iki cihandada mutlulugunuz olmasi dilegimle..

Tesekkurler...

SmileSmileSmile

Bu yüreğin bu yorumuna aşık olmamak elde değil . İşte bu yüreklerde sevdayı buldum ben , amansız ve apansız ...

Sevg ...
Ara
Firari Fırtına
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bitip tükenmez bir sevda gibi ...

Yüreğine sağlık.

Bizim yüreğimiz öyle , sevgi denilen şey bitmez ...

Sevg ...
Ara
Firari Fırtına
SevDa YürekLi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Düşlerin hiç bir zaman bitmemesi dilegile ..

Teşekkürler Firarim ..

Teşekkür ederim ...

Sevg ...
Ara
Firari Fırtına
Ahhh ahhh .......
Ara
beautiful_matrax
yuregıne saglık tesekkürler
Firari Fırtına
Ahhh ahhh .......
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seni Seviyorum Kalbim.... (s&s) >As!_M€L€q< 9 1,065 04-14-2022, Saat: 10:44 PM
Son Yorum: wildfang
  seni djseninim 6 531 04-14-2022, Saat: 06:27 PM
  Seni Seviyorum çünkü; (s&s) >As!_M€L€q< 11 1,204 04-14-2022, Saat: 03:42 PM
  seni sevmek mehmetkılıc 2 562 04-14-2022, Saat: 03:36 PM
  Seni Seviyorum [YASEMİN & ASIM ] Mızmız_Prenses 4 792 04-13-2022, Saat: 09:51 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 01:22 PM