:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dikkat Uyarı!!
adyge55
boşver sen lugatı esra pekte faydalı bişey deil öğrenmesende olar yani Big Grin
Ara
adyge55
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Forum demek biz demek renk vermeBig GrinBig Grin

he anladım ortak çaktırmama olgusu msj alındı Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Oda iyi bişeyBig GrinBende aslında 70 lerden fırladımBig GrinBig Grin

CIX ANLAMADIM BEN BİŞİ Big GrinBig Grin
NEYE YARARKİ BU LUGAT BİRİ BANA DESE :S
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:boşver sen lugatı esra pekte faydalı bişey deil öğrenmesende olar yani Big Grin

OLMAZ ÖÄžRENMEM LAZIM BENİM NE İŞE YARIYO ACABA BELKİM LAZIM OLAR Bİ GÜN Big GrinBig Grin
Ara
adyge55
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:OLMAZ ÖÄžRENMEM LAZIM BENİM NE İŞE YARIYO ACABA BELKİM LAZIM OLAR Bİ GÜN Big GrinBig Grin

gerek yok sana göre bişey deil lazımda olmaz unut gitsin sen o kelimeyi Big Grin
Ara
YARGIÇ
Osmanlıca -Türkçe Ansiklopedik Lugat Ferit Devellioğlu taradından yazılan ünlü ve kapsamlı sözlük. İlk baskısı 1962`de yapılan sözlük Aydın Sami Güneyçal tarafından 1993`de yeniden düzenlenmiş ve genişletilmiş. 60.000`den fazla sözcüğü kapsayan sözlük eski ve yeni harflerle Osmanlıca`da yeralan Arapça ve Farsça kökenli kelimelerin anlamlarından oluşuyor.

Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gerek yok sana göre bişey deil lazımda olmaz unut gitsin sen o kelimeyi Big Grin

OLSUN BEN UNUTAMAM O KELİMEYİ O ZMN SÖLEMESEYDİ YARGIÇ O KELİMEYİ BEN NE YAPİM HEM BİLMEMEK DEİL ÖÄžRENMEMEK AYIP DEMİ YANİ KİM ÖÄžRETCEK BANA ŞİMDİ O KELİMENİN NEYE YARADIÄžINI Big GrinBig Grin

Ara
Yorgun Yürek
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Osmanlıca -Türkçe Ansiklopedik Lugat Ferit Devellioğlu taradından yazılan ünlü ve kapsamlı sözlük. İlk baskısı 1962`de yapılan sözlük Aydın Sami Güneyçal tarafından 1993`de yeniden düzenlenmiş ve genişletilmiş. 60.000`den fazla sözcüğü kapsayan sözlük eski ve yeni harflerle Osmanlıca`da yeralan Arapça ve Farsça kökenli kelimelerin anlamlarından oluşuyor.

Big GrinBig GrinBig Grin
HIMM ÇOK TŞK EDERİM YARGIÇ BENİ AYDINLATTIÄžIN İÇİN BUGÜN BİŞİ DAHA ÖÄžRENDİM SAOLASIN Smile
:tey::tey::tey:
Ara
adyge55
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:OLSUN BEN UNUTAMAM O KELİMEYİ O ZMN SÖLEMESEYDİ YARGIÇ O KELİMEYİ BEN NE YAPİM HEM BİLMEMEK DEİL ÖÄžRENMEMEK AYIP DEMİ YANİ KİM ÖÄžRETCEK BANA ŞİMDİ O KELİMENİN NEYE YARADIÄžINI Big GrinBig Grin

o zaman öle hazıra alışma gir google araştır bul Big Grin
Ara
YARGIÇ
Rica ederim ne demekSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Nereyi öptüğünüze çok dikkat edin!.. YasSmin 10 1,026 05-23-2011, Saat: 01:23 PM
Son Yorum: ZencefiL
  dikkat çekmek isitorum:) MaNeSiA 41 2,318 04-07-2008, Saat: 07:43 PM
Son Yorum: MaNeSiA
  Forumda çapkınlık yapacakların dikkat edecekleri noktalar... :)) GCLRNFNS 3 448 09-30-2007, Saat: 11:46 AM
Son Yorum: PCKoPaT
  hadi bakem siteye hucum ...dikkat! ***Suclu*** 27 1,423 01-28-2007, Saat: 01:45 AM
Son Yorum: ÐŽeşaren

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 07:44 AM