:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ah ben ahhh
Qetesh
Sağımdaki amcam, solumdaki babam. Bileciğe onlar götürmüştü beni. Komutanlara kendi elleriyle teslim ettiler Tongue. Bulunduğumuz yerde Şeyh Edebali Türbesi. Bi dua edip ondan sonra teslim olmuştum.. Allah onları başımdan eksik etmesin...

bilecikeyhedebalitrbesiso6.jpg

Bu Fotoyuda Ankarada çekmişlerdi. Resimde yandaki kızlara baktığım anlaşılmıyor dimiTongue

ankaragvercinleret2.jpg

Yanımdakide can dostum, iyi kalpli arkadaşım. Yalan söylemeyi beceremez, o kadar iyi kalpli...

grnt011fp7.jpg

Buda benim dünya tatlısı yeğenimTongue

ayeglingenekn9.jpg

Ara
AfrâsyâB
çavuşum çok güzeller ya Smile inş. bitirip gelirsin bursada zordur ama askerlik Big Grin
Ara
Qetesh
Çok sağol kumandanımTongue...

Sen benim torunum olarak gelicen herhalde askere dimiTongue... O günleri iple çekiyom GökhanBig Grin... İnş yanıma düşersinTongue
Ara
blue_belial
aga supersın
saclar gıdınce karızma olmus Big Grin

Allah senı sevdıklerıne bagıslasın hacı

Komsu kızları gelıyomu hosgeldıne bu arada Big Grin
ex askıma selamımı sole gorursen Big GrinBig Grin
AfrâsyâB
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Çok sağol kumandanımTongue...

Sen benim torunum olarak gelicen herhalde askere dimiTongue... O günleri iple çekiyom GökhanBig Grin... İnş yanıma düşersinTongue
sanmıyorum oraya geliceğimi bende öyle bi şans varki kerkük karakoluna düşerim bak söledi dersiniz Big Grin
Ara
Qetesh
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aga supersın
saclar gıdınce karızma olmus Big Grin

Allah senı sevdıklerıne bagıslasın hacı

Komsu kızları gelıyomu hosgeldıne bu arada Big Grin
ex askıma selamımı sole gorursen Big GrinBig Grin

Abi ne senin ex aşkını görebiliyom nede ablasınıBig Grin. Ne bahtsız bir adamım benki komşularımızın hiç birinin kızı yokBig Grin... Burda oturacağımızı 20 yıl öncesinden öğrenmişler gibi kız çocuğu doğurmamışlarBig Grin...

Kaderimdir dedim üzülmedimkiBig Grin...
Ara
Qetesh
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sanmıyorum oraya geliceğimi bende öyle bi şans varki kerkük karakoluna düşerim bak söledi dersiniz Big Grin

Lan olum Kerkükte ne işin var, orası Türkiye'nin sınırlarının dışında. Öyle bir ihtimal yokBig Grin. Atıyon bari dengeli at, Hakkari de, Şırnak de, Silopi deBig Grin...
Ara
AfrâsyâB
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Lan olum Kerkükte ne işin var, orası Türkiye'nin sınırlarının dışında. Öyle bir ihtimal yokBig Grin. Atıyon bari dengeli at, Hakkari de, Şırnak de, Silopi deBig Grin...
benim amcam oradaki karakolda komutan Smile
Ara
CaNaT
Güzel resimler ademim biran önce hayırlısıyla bitirirsin inşallah
Ara
HIÇKIRIK
süper Resimler Ya çok şekermiş Yiğeninde Inş Bir An önce GelirsinSmileSmile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 07:19 AM