:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fatih Terimden ingiLizce dersi :D
BeSeBiH-Mask
Ben bu adama bayıLıyorum yhaa,güLdürürken öLdürmeye bire bir

[yt]ChkFtdzDKxs[/yt]
Ara
AfrâsyâB
ingilizceyide döver gibi konuşuyı Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
BeSeBiH-Mask
[COLOR="DarkRed"]Ata demirer e iş çıktı 1 sene takLidini yapar artık Big GrinBig Grin

it's football that's football Big GrinBig GrinBig Grin and one poınt moo Big GrinBig GrinBig Grin [/COLOR]
Ara
AfrâsyâB
lannnnnnn hakan bas orada it's football that's football Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
BeSeBiH-Mask
hahaha Big GrinBig GrinBig Grin abi bi de adam o kadar rahat ki,sanki kırk yıLdır ingiLizce konuşuyor Big Grin itaLyanca biLiyorum diye yutturdu ama bunu yemeyiz Big GrinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
BeSeBiH-Mask Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hahaha Big GrinBig GrinBig Grin abi bi de adam o kadar rahat ki,sanki kırk yıLdır ingiLizce konuşuyor Big Grin itaLyanca biLiyorum diye yutturdu ama bunu yemeyiz Big GrinBig Grin
bu adam komedi yaaa bi kere suat soyun oyuna gicen demiş suat soyunmuş hazırlanmış arif sen gir demiş Big GrinBig GrinBig Grin suat anlatmıştı konedi yaaa bundan herşey beklenir Big Grin
Ara
BeSeBiH-Mask
[COLOR="DarkRed"]Evet biLiyorum onu,hasta abi adam yha Big Grin

İstersen moschine giy,istersen versace ferre
istersen mercedes e bin,istersen ferrariye
istersen tesbih salla,sallamayı bilmesende
Gerizek*lısın fatih terim bu alemde Big GrinBig GrinBig Grin[/COLOR]
Ara
AfrâsyâB
BeSeBiH-Mask Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Evet biLiyorum onu,hasta abi adam yha Big Grin

İstersen moschine giy,istersen versace ferre
istersen mercedes e bin,istersen ferrariye
istersen tesbih salla,sallamayı bilmesende
Gerizek*lısın fatih terim bu alemde Big GrinBig GrinBig Grin
allahtan a yı yazmamışsın yoksa anlaşılırdı Big GrinBig Grin
Ara
BeSeBiH-Mask
o benim savunmam Big GrinBig Grin oLur da fatih terim bunLarı okursa,o a hayat kurtarır Big GrinBig Grin gerçi o ingiLiz forumLarında takıLıyormuş Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
BeSeBiH-Mask Adlı Kullanıcıdan Alıntı:o benim savunmam Big GrinBig Grin oLur da fatih terim bunLarı okursa,o a hayat kurtarır Big GrinBig Grin gerçi o ingiLiz forumLarında takıLıyormuş Big GrinBig GrinBig Grin
o seni ingilizcesiylen döfer Big GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  kuzu kuzu ingilizce versiyonu İLAYDA 7 754 04-02-2022, Saat: 07:48 PM
Son Yorum: wildfang
  Japonlar ingilizce öğreniyor,okuyamayanlara bakın ne ceza veriyorlar :D:d CReATuRE 0 692 08-11-2009, Saat: 04:25 AM
Son Yorum: CReATuRE
  fatih terim ingilizce röpörtajları (kopmak garanti) nry8 11 1,700 08-01-2008, Saat: 04:18 PM
Son Yorum: cehennem22

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 09:32 PM