:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Askerdeyken Sevgiliniz aldat?rsa....
soyle
iki sevgili varm?? ve g?n geliyor erkek olan sevgili (((k?z olan de?il)) vatani g?revini yapmak ?zere askere gidiyor.k?z bu arada ba?ka bi adamla i?i ba?l?yo...ve askerdeki sevgilisine " kusura bakma hayat?ma ba?kas? girdi, sendeki foto?raf?m? g?nderirmisin l?tfen..." ?eklinde bir mektup yaz?yor...askerdeki ?ocuk ?ok ?z?l?yor. ama k?za ?yle bi pislik yapmas? laz?m ki askerlik g?zel ge?sin. hemen alaydaki t?m erkeklerden yanlar?ndaki t?m manita, s?zl?, k?z karde?, sevgili resimlerini ?d?n? topluyor...ve yanl?? yapan k?z?n resmi de dahil olmak ?zere hepsini zarf?n i?ine koyup k?za g?nderiyor..k???k de bir not ili?tiriyormektuba..."pardon ama senin hangisi oldu?unu ??karamad?m. i?lerinden kendi foto?raf?n? al ve kalan?n? l?tfen geri yolaa..."
Ara
in_love_girl
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

kısdan ödünç aLmak için güseL bi plan ama çocuk öLe yapınca mutlu olamas eğer oluosa sevmemiştir.. daha çok içi acır bence Sad
Ara
kankiler
Ay Ne Kotu Ya Ne YapmiŞ Cocuga Yazik Ya Hangi Vicdan Dayanir
Ara
p£r!k!z!
bence güzel yapmış neden mi kız hakketmiş bu yaptıgı kıza koyar o da bundan haz alır mutlu olmasa da ! ama kimsenin başına gelmesin yaa çok kötü bir durum aşalamak bu resmen !
Ara
YARGIÇ
hheeheee bunu biliyordum ama çok beğenmiştim cesurcum paylaşım için teşekkürler....
Ara
sensizlik_ölüm
vışşşşş intikamında böölesi yaff..SmileSmile
güzel olmasına güzel de..
ne bileyim intikam bile olsa,aslında haklıyken haksız durumuna geçiriyor bu insanı..
Ara
carmen
hihi okumuştum daha önce
süpper bi intikam benceBig Grin
eee hak edene az bile...!
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 06:40 PM