:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bu yaptigin insanliga sigmaz !!!
ѕαкℓı@мѕı@η
bide hiç bise yapmadan deyip beni iCe sinir etme iSte ELbet yaptin ki bise ben kafani kirma ihtiyaci duyuyorum demi ??
Ara
EndLess
Ne yaptım onu söle tamam gel öldur gıkım cıkarsa adam degılım ama burda ne yaptıgımı sölıceksın SmileSmileSmileSmile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
söliemem :$ uTanirim vaLLa ama sen tahmin ediosundur belki Wink
Ara
EndLess
yooooooo tahmın etmıyorum etsem zatne sormam...

Ikıncısıde sne sölemessen ben ne yaptıgımı nerden bılıcem söle utanma kımden utanıyosun SmileSmileSmileSmile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
neyse ya bosver hem ne alaka o yaptigin shey için kiriorumki kafani ; hem ne hakkim varsa .. neyse saçmaladim iste yine bi an cok kaptirdim kendimi (sana) ondn olsa gerek unut gitsin Wink
Ara
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:neyse ya bosver hem ne alaka o yaptigin shey için kiriorumki kafani ; hem ne hakkim varsa .. neyse saçmaladim iste yine bi an cok kaptirdim kendimi (sana) ondn olsa gerek unut gitsin Wink

Ben anladım tamam sen ımzama takmıstın ........:yikildim::yikildim::yikildim: bı sorsaydın bana belkı kafamı kırmak ıstemzdın neyse :yikildim::yikildim:
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Yoo imzanLa bi aLakasi yoktu
Ara
EndLess
Baska ne olabılır kı bence öle ama sne sebebını msn de sölersen bende bılıcem Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin tamam mı
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
hyr gercekten imzanla bi alakasi yok Neyse bosver önemLi deiL ztn (yani benim için onemlide senin yaptigin normaldi ben biraz abartim kaptirdim kendimi dedim ya oysaki dun soledigin sozu cabuk unutmus olamamis olsaydin bugun bole olmazdi Wink
Ara
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hyr gercekten imzanla bi alakasi yok Neyse bosver önemLi deiL ztn (yani benim için onemlide senin yaptigin normaldi ben biraz abartim kaptirdim kendimi dedim ya oysaki dun soledigin sozu cabuk unutmus olamamis olsaydin bugun bole olmazdi Wink

Sen gelsen msn bıraz Allah askına ıkı dakıka sadece sunu acıkla bana ondan sonra konusmassan konusma SmileSmileSmileSmile:Smile bak cok önemlı benım ıcın
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 02:01 PM