:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
izzet camdan atlar :D:D:D:D
speedy_girl
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ölmekten öldürüyor vay Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
süpersin Big GrinBig Grin

icon10.gificon10.gif ߀nl€ uğra$masan çatlarsın d! m! ... i$in rast g!tm€z ,güNün güz€l g€çm€z ... Confusedmiley13:
Ara
AfrâsyâB
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:icon10.gificon10.gif ߀nl€ uğra$masan çatlarsın d! m! ... i$in rast g!tm€z ,güNün güz€l g€çm€z ... Confusedmiley13:
evet rast gitmez çok eğleniyom ama ben Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
speedy_girl
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet rast gitmez çok eğleniyom ama ben Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

:tey: €f€t böl€ iyi oluyo di mi ??? s€nin d€ i$in€ g€liyor yan€ ... yoqSa sıKıCı Olur yaf ... taKıL bAnA hAYaTıNı Ya$A F€LS€F€S! ... icon10.gif
Ara
AfrâsyâB
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı::tey: €f€t böl€ iyi oluyo di mi ??? s€nin d€ i$in€ g€liyor yan€ ... yoqSa sıKıCı Olur yaf ... taKıL bAnA hAYaTıNı Ya$A F€LS€F€S! ... icon10.gif
sen takıl bana be bu arada felsefede sevmem 3 tane şarapçının laflarına felsefe diyolar Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
speedy_girl
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sen takıl bana be bu arada felsefede sevmem 3 tane şarapçının laflarına felsefe diyolar Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

had€ b€A ... SANkİM oNlArIN sOfRaSıNDa BuLuNmU$ gİß! icon10.gificon10.gif nerd€nsin göKhAN ??? icon10.gif
Ara
AfrâsyâB
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:had€ b€A ... SANkİM oNlArIN sOfRaSıNDa BuLuNmU$ gİß! icon10.gificon10.gif nerd€nsin göKhAN ??? icon10.gif
az içmişliğimiz yok keretalarla özellikle aristoyla Big GrinBig Grin

TÜRKİYEdenim heryer bizim Smile
Ara
HIÇKIRIK
sesini duymadım ama çok komiğe benziyodu Big GrinBig Grin
sağol paylaşım için canımSmile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 04:57 PM