:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
burhan altıntop fransızca konuşuyor
AfrâsyâB
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: KISkAnAn K!!m ߀A ... yAnLı$ aNlAdIn H€ç $a$IRTmAdIN b€n! ... b€n sAnA g€ls!n d€m!şt!m aMa AnLaMAmı$SıN ... :tey:
ameliyatlığıma ver Big Grin bahanemde hazır Big GrinBig Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
qu est que c'est ? ( keskose) bu ne demek
j'en sais pas (jönsepa) bilmiyorum demek

Sadece bunlar fransizca arkadslar Big Grin
Ara
AfrâsyâB
bence sen bilmiyosun abla bak burhan şakır şakır konuşiyi Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
speedy_girl

gökan ... fIrsdATÇIlIğInI yin€ mi sürdürüyorsun ... iki dk. mark€t€ indim saç boyası aldım ... Smile
Ara
AfrâsyâB
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gökan ... fIrsdATÇIlIğInI yin€ mi sürdürüyorsun ... iki dk. mark€t€ indim saç boyası aldım ... Smile
o saçlara yağlı boya iyi giderdi Big GrinBig GrinBig Grin hangi renk merak ettim Big Grin
bu arada ismimde gökhan Smile
Ara
speedy_girl
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:o saçlara yağlı boya iyi giderdi Big GrinBig GrinBig Grin hangi renk merak ettim Big Grin
bu arada ismimde gökhan Smile

icon10.gif tMM s€nd€ d€n€y€l!m olar mı ??? icon10.gif S!YaH ... ß!L!YORUM jnm ... gökhan ... ߀nd€ kıl oluyorum öl€ eks!k yazanlara sırf dikkat!n! ç€km€k !ç!ndi ... icon10.gificon10.gif
Ara
AfrâsyâB
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:icon10.gif tMM s€nd€ d€n€y€l!m olar mı ??? icon10.gif S!YaH ... ß!L!YORUM jnm ... gökhan ... ߀nd€ kıl oluyorum öl€ eks!k yazanlara sırf dikkat!n! ç€km€k !ç!ndi ... icon10.gificon10.gif
çok pis dikkatimi çekti Big GrinBig Grin ben doğallıktan yanayım Tongue Big Grin siyah hmmm sana yakışır Big GrinBig Grin
Ara
speedy_girl
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok pis dikkatimi çekti Big GrinBig Grin ben doğallıktan yanayım Tongue Big Grin siyah hmmm sana yakışır Big GrinBig Grin

Big Grin T€M!SSS ç€kM€K !st€rD!M ... Big Grin dOğAlIM jNm ...
€v€t ߀yazT€NL!Y!M !Y! OLDU FALLA Big Grin
Ara
AfrâsyâB
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin T€M!SSS ç€kM€K !st€rD!M ... Big Grin dOğAlIM jNm ...
€v€t ߀yazT€NL!Y!M !Y! OLDU FALLA Big Grin
bende esmerim hıh Big Grin
Ara
speedy_girl
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende esmerim hıh Big Grin

!y! ol !!! icon10.gif ߀n hal!md€n m€mnunum jnmsss ... icon10.gif
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  avrupa yakas? burhan alt?ntop pavyon patronu soyle 3 685 04-05-2022, Saat: 12:36 PM
Son Yorum: wildfang
  Burhan Gaffur & MakbuLe ?ngiLizce Ogrenio kopacaqs?n?z :D Carizmatic 2 486 04-01-2022, Saat: 03:56 AM
Son Yorum: wildfang
  burhan Varmısın Yokmusun'da σfflαчи 0 460 08-05-2008, Saat: 05:48 PM
Son Yorum: σfflαчи
  bayıLıom yaa bu adama..(burhan aLtıntop) aMyLee 0 416 12-18-2007, Saat: 03:06 PM
Son Yorum: aMyLee
  BurhAn aLtInToP =) Ñ•qρα кJмя 1 545 10-10-2006, Saat: 10:49 PM
Son Yorum: AdAmIn1i

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 01:36 AM