:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cep Telefonum
BiRiciGim
Arkadaslar Benim Bi Haftadir Cep Telefonum Kayip.
Evde Dün Aradim Aradim BulamadimBig Grin sabahta Makineye Kiyafetleri Atmistim Yikanmasi IcinBig GrinMakineyi CallistirdimBig Grin Pantolunumun Icinde Cep Telefonum VarmisBig Grin ama icine bakmistim Cepi Bos Gibi Gelmisti Iyi Neyse Atim Makineye Cep Telefonuma Taktim Nerde Acaba Evdemi Yoksa Bir Yerdemi Düsürdüm DiyeBig Grin Ev Telefonundan Cep Telefonumu CalldirdimBig Grin baktim Makineden Geliyor SesBig Grin Hemen Durdurdum MakineyiBig Grin Dahada Calliyordu Baktim Pontolunum CepindeBig Grin Bozulmus Ekrani Tüm bozulmusSad Hic Birsey Göremiyorsun Cizgilerden BaskaBig Grin ama Calliyor Ev Telefonundan Arayinca Telefonum Bozuldu Giti Telefonum:mad:AngrySad:
Yani Anlicaginiz Cok Büyük Bi Salaklik YaptimSad
Ara
PCKoPaT
geCmi$ oSunBig GrinBig Grin

Cana geLCeene maLa geLSinBig Grin Tongue
Âh be.
Ara
BiRiciGim
:yikildim: aynen Öyle Pc KopatBig Grin cana gelecegine mala gelsin iste napalim salakligimiza doymayalimBig Grin
Ara
HIÇKIRIK
yok ya senin ki salaklık değil ebn abime sinrilerndim attım cep telefonu ekları param oparça olduBig Grin
sana geçmiş olsun bu arada
Ara
PCKoPaT
66_Yozgat_Guzeli_66 Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim: aynen Öyle Pc KopatBig Grin cana gelecegine mala gelsin iste napalim salakligimiza doymayalimBig Grin
waLa ßen ßi$e demiCem Gene kawGa Cıkar fLn ALLah muhafaZaBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara
BiRiciGim
denizcimBig GrinBig Grin salaklik degilde neBig GrinBig GrinBig Grin pc kopat merak etme bu sefer cikmaz insBig Grin
Ara
MaNeSiA
benimki şubatta denize düşürmüştümBig Grin
tamirci adam bana kış günü nasıl becedin der gibi bön bön bakmıştı:yikildim:
Ara
BiRiciGim
:yikildim::yikidlim:
Ara
!!naz!!
evt salaklık yapmısınnBig Grin

basın saolsunTongueBig Grin
Ara