:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ben seviyorum...
tatlı_cadı
Bug?n yine sevgi a??rl?kl? yazman?n iklimi i?indeyim san?r?m.?nsanlar?m?z sevgiyi, sevmeyi sevilmeyi biliyorlar m? acaba diye sormak ge?iyor i?imden dostlar. Elbet bileni de var bilmeyeni de, bu konuda bir genelleme yapmak zorunda kalsam: ne sevmeyi ne sevilmeyi, ne de sevgiyi payla?arak b?y?tmeyi bilmiyoruz derdim. Evet, sevgiyi payla?arak b?y?tmeyi bilmiyoruz. Ah bir bilsek, ya?am daha anlaml?, ya?am daha g?zel olacak ve her ?ey ya?ama dair.

Sevgi kar??l?kl? olmal? derler. Sanki tek tarafl? sevgi olmazm?? gibi. Sen beni sev ki, ben de seni seveyim. Ne kadar yanl??, ne kadar sevgiden uzak, ne kadar ??karc?, faydac? bir yakla??m bu vede ?ocuk?a. Sevgi al?nan, sat?lan ?l??len bir ?ey de?il ki. Bence sevginin b?y??? kar??l?ks?z olan?d?r. Seni seveni seni sevdi?i i?in sevmek, ya da sevdi?inden mutlaka seni sevmesini beklemek, ??karc?l?k de?il de nedir ki. Sevgiye hesap girdi mi, onun ad?na sevgi yerine anla?ma demek daha do?ru olur diye d???n?yorum, ne dersiniz? . Hani baz? ?iftler ya da arkada?lar i?in “Ne iyi anla??yorlar” denir ya. Her anla?mada sevgi olmaz ki, bir bakars?n?z anla??lamayacak bir konu ??kar anla?anlar?n kar??s?na, anla?ma, o noktada bitiverir. ??in i?inde a?k olsa biter mi hi?. Sorun olsa da, s?rse de sevgi bitmez.

?nsanlar?n, birbirini sevdiklerini s?yleyenlerin ?o?u, sevgiyi diz dize oturup, y?z y?ze bakmak san?rlar. Oysa sevgi birbirine bakmak de?il, birlikte ayn? y?ne bakmak, ayn? ?eyleri g?rebilmektir.

Sevgi insan i?i, y?rekli insan i?i anlayaca??n?z. “?nsan g?ld??? kadar insand?r” diye bir s?z var ya, bu s?z?n ne kadar do?ru olup olmad??? tart???labilir. Ancak, ?nsan sevdi?i kadar insand?r s?z?n? tart??mas?z kabullenirim. ?nsan sevdi?i sevebildi?i kadar insand?r. Sevgi, kar??l?ks?z oldu?unda da s?r?yorsa, en taktire ?ayan? bu sevgidir. Sevgi kar??l?k beklemeden verilir. Sevgi ?st?ne, umut ?st?ne yazmak dahi g?zel. K?sa yazmak usta i?i, ben bu i?in kalfas? bile de?ilim. Ancak yazmay? seviyorum. Severek yaz?yorum. Kin ve nefreti hi?, y?re?ime y?k etmiyorum. Y?re?imde hep sevgiye, yeni sevgilere yer ay?r?yorum. Sevginin payla?mak oldu?unu, payla??ld?k?a b?y?d???n? de biliyor, ya??yorum. Ben beni sevmeyenleri de inad?na, inad?na seviyorum sevece?im. Ben seviyorum.
Ara
in_love_girl
güseLmiş cnm Wink tşkLer...
Ara
MasaL_perisi
“İnsan güldüğü kadar insandır”
.................................
Teşekürler tatlı cadı...Güzel...
Ellerine yüreğine sağlık...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seni Seviyorum Kalbim.... (s&s) >As!_M€L€q< 9 1,054 04-14-2022, Saat: 10:44 PM
Son Yorum: wildfang
  Seni Seviyorum çünkü; (s&s) >As!_M€L€q< 11 1,193 04-14-2022, Saat: 03:42 PM
  sanırım seviyorum.. baglamaci 4 444 04-14-2022, Saat: 10:17 AM
  Seni Seviyorum [YASEMİN & ASIM ] Mızmız_Prenses 4 791 04-13-2022, Saat: 09:51 PM
  Seni Seviyorum ... ZeNiTH 8 524 04-13-2022, Saat: 05:11 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 12:08 AM