:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abi?????
HIÇKIRIK
ne yapacaksınız abiyi ya abinmi var derdin var anlasanıza ben gayet memnunu hayatımdan keşke tekçocuk olsaydım daha güzel olurduBig Grin
Ara
EndLess
manesıa senı ablalıktan reddedıyorum artık ablam dıgılsın bı kız tavlamayı bıle ogretemedın Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
CaNaT
bu Asya yada abi beğendiremiyoruz be kızım ben var ya ben seni abiliğimle döverim be sen ne konuşuyorsun hala Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu Asya yada abi beğendiremiyoruz be kızım ben var ya ben seni abiliğimle döverim be sen ne konuşuyorsun hala Big GrinBig GrinBig Grin

Big GrinBig GrinBig Grin şiddete hayır yiğenim Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
CaNaT
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig GrinBig Grin şiddete hayır yiğenim Big GrinBig GrinBig Grin
dabi dabi de ama Asyanın şiddetle şiddete ihtiyacı var Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
MaNeSiA
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu Asya yada abi beğendiremiyoruz be kızım ben var ya ben seni abiliğimle döverim be sen ne konuşuyorsun hala Big GrinBig GrinBig Grin
seni ördüğüm kazakla döverim:yikildim:
Ara
Yorgun Yürek
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dabi dabi de ama Asyanın şiddetle şiddete ihtiyacı var Big GrinBig GrinBig Grin
cıx olmaz bea asyamı kimse dövemez önce benden izin alması gerekir dövecek olan kişi Big GrinBig Grin
şiddetle ŞİDDETE HAYIR diyorum yiğenim .....
Ara
Yorgun Yürek
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:seni ördüğüm kazakla döverim:yikildim:

kazak mı? mı örüyon sen ercan'a asyacığım hani bana Big GrinBig Grin
Ara
CaNaT
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:seni ördüğüm kazakla döverim:yikildim:

du bakalım hele daha bişi göremedik
Ara
MaNeSiA
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kazak mı? mı örüyon sen ercan'a asyacığım hani bana Big GrinBig Grin
ewtSmile hemde mavi:$
sana öreyim cnn saolsunBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 02:57 PM