:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cok Cok Seviyorum
ѕqρα кJмя
cünkü sana bu araLar uramışLar!

baştan kaybéttin :yikildim:
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
cok komik yaaaa hahahahahaha gidiklada gulelim ayip olmasin
Ara
ѕqρα кJмя
gıdıkLamak tarzım deiL Tongue
Ara
BiRiciGim
Arkadaslar yeter!!
Bu konuyu kapatalim ben coktandir kapatim!!!
Ve tekrardan Filanda Acmiyorum!!!
Gökhan Tamam Sana Sormamistim istek Üzerine Kapanip Kapanicagda Belli Degil Daha Konusmadim adaminlerle Hem Ister Kapatsinlar Ister Kapatmasinlar Ezgicim!! senin adin filan kulanilmiyor !!biz pc kopatla konu kapanir kapanmaz konusunu konusuyoruz ve suanda kavga filanda yok!!
Evet Ben Itirafimi Etim Ve Güzel Yorumlar Bekliyorum...
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
simdi yazsammi yazmasimmi die tereddüt ettim bidaha bu konu gündeme geLmesin diye ama tutamadim kendimi :$ üzgünüm ..

Bence bi yanlis anlasilma oLmus, çekemiolar havasi veriLmis konuya sanki... bence cok yanLis dusunceler, dalga oLayi falanda oldugunu sanmiorum. burdaki insanlari taniyan bilir Wink

AzraCim Eger sende Hala sevior isen :S ne MutLu (: insaaLLah sevgini hakkeden birisini seviorsundur ilerde üzülmezsin ..
MutLuLukLar Wink
Ara
BiRiciGim
hayir artik hersey biti ayrildik biz artik ne deseniz deyin beraberde olamicaz konuyu bu halle getrenlerede tebrikler neyse ya lüztfen kimse yorum yapmasin bu konuyu bi daha yazmak istemiyorum bu son yazisim olsun istiyorum lütfen..
Ara
AfrâsyâB
yuppi konu dadlıya bağlandı Smile
Ara
BiRiciGim
evet gökhan nihayet tatliya baglandiSmile artik tatli yiyelim tatli konusalimBig GrinTongue
Ara
ѕqρα кJмя
bakLava oLsun Big Grin
Ara
AfrâsyâB
66_Yozgat_Guzeli_66 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet gökhan nihayet tatliya baglandiSmile artik tatli yiyelim tatli konusalimBig GrinTongue
YERSİN KONUŞURSUN Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 413 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
Son Yorum: wildfang
  İtiRaf EdiYoRum Seni SeviYorum... €BeRimSin 54 1,969 04-08-2022, Saat: 10:21 AM
  Seni Seviyorum A?kim ozgur_yasarim 2 356 04-07-2022, Saat: 03:19 PM
  Seni Seviyorum Erci CeYDa HaNDe KeSiM 3 404 04-06-2022, Saat: 01:27 PM
  halen seviyorum seni :( NiGhTmArE 6 465 04-02-2022, Saat: 08:50 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 11:10 PM