:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Resimlerde Gördüklerim ...
Firari Fırtına
45214cbbff1c40c00050d88qh3.jpg

10 dk kala kuran okuyorum emine hala belki bir ümit diyor belki bir umud gökden beyaz giyinmiş melek olarak adlandırılanlar belki es geçer diyor... 9 dk kala merhum biraz daha vurgun diğer dünyaya biri sanki onu çağırıyor... azrail geliyor... oturuveriyor kuranın sağına gözlerinde yaş emine hala sende de ne ses varmış be dışardan torun ismail... dede iftara bekleriz dedeeeeee 5 dk kalıyor yolculuğun en hasına o zaman anlıyor dede mahmut ah diyor bu dünya faniymiş basitmiş onca koşturmaca para para para
ah diyor azrail kulağına bir şey dicem uzanıyor azrail...
(bir şans daha bir şans) 2 dk kalıyor ölümün şehirler arası yolculuğuna emine hala bağırsana torun ismail donup kalıyor etrafındakiler hiç bir şey görmüyor... ismail in gözünde beyazlar içinde dedesi... camdan süzülüyor... kolunda bir kanatlı insan azrail gözler can kanağı bu kadar ağlanmaz be azrail.. dedesi sus yapıyor ismaile çaktırma... dayanamıyor ismail dede sahura rüyama gel bari diye ağlaya ağlaya el sallıyor gökyüzüne emine hala kuran ı kapatıyor

Amin....

Hayatın mantığı ve vazgeçilmez olan gerçek işte bu Sad:

Sevg ...
Ara
Firari Fırtına
87ba838e86315b234a1aa3e4c0bbed75.jpg

ÖLÜM.... dev kanatlı bir kuşun sizi gagasını alıp uçup gitmesi kadar mucizedir... doğmak gibi... bilirmisiniz dünya üzerinde bir gün bir şehir dolusu insan doğar ve bir şehir dolusu insan ölür... sizde ölüceksiniz... o çok sevdiğiniz herşeyim dediğiniz aşkınızda toprak altında hüküm sürücek... ve anneleriniz babalarınız... ölüm sizi bulduğunda bir şans daha olmucak... günahlarınız affında...hoşgeldin denmicek size karşı limanda...belkide sevap promili çok olanlara çay söylenecek tavşan kanında...ÖLÜM...hem bilip yaşamalı hemde yokmuş gibi davranmalı

Yaşamın ise değerini bilmeli insan . Yaşam yaşamak değildir sadece .

Sevg ...
Ara
Firari Fırtına
87b5851591dabb2112a1646qb4.jpg

beni sallarmısın amca böle uçayım gökyüzüne bir kuşa dokunayım vallahi koparmam kanadı. hadi beni salla hiç durmadan hızlıcana korkma düşmem büyüyünce düşücem zaten... öle salıncaklarda kesmicek beni garip garip alışkanlıklar şeytansı düşünceler... hadi beni salla abla burdan denize uçarım aslında... gülüyormusun salla da gör bakalım mucizeye inanıyormusun...ne kadar sallanırki bir dünya veya bir gözyaşı nereye kadar akar... göl olurmu içinde renk renk balıklar boğulurmu... hadi durma salla beni gayem bu dünyada yaşamamak gidip bulutlarda evlenip barklanıp büyümek... hatta ayda bir mezar içinde kıyameti beklemek

Söz mü ? Söz işte .....

Sevg ...
Ara
Firari Fırtına
Sizlerde resimlerde gördüklerinizi ,

Resim yayınlayarak ve onu anlatarak buraya paylaşıma sunabilirsiniz . Bu başlık benim için çok özel ve çok değerlidir , katkılarınız ve ilginiz olursa sevinirim , olmaz ise can sağolsun , keyfinize bakın .

Sevg ...
Ara
Firari Fırtına
e71a52cc7b15e2b5222364947b0bbdba.jpg

Hayat bu fotografın aynısıdır... sönmek ile yanmak arası bir otobüs seyahatı... sen yanmamak için uğraşsanda yangın kalpden başlar saçlarına gider... ve kahır rüzgarları yangını kundaklar... ama üzülmemek lazımdır... neden mi... ?? Yeniden ayağa kalkma zamanıda vermiştir... tanrı ..........

Sevg ...
Ara
Firari Fırtına
97c48b7999f2f450f766c705f2b679a9.jpg

Eeeeeee hiç birimizin o sırma saçları güzel gözleri... pürüzsüz cildi.. dejanere olmadan zaman geçmicek... ve aynalara küsücez... sevdiğimiz kadınların yaşlı birer huysuz moruk olduklarını görücez.... ve sevdiğimiz erkeklerinde.... ama yinede herşeye rağmen ölüm e koşa koşa giderken... gülümsemek.... en güzel şarkıdır bence... umarım söylersiniz..

Sevg ...
Ara
Firari Fırtına
f7f270da58f26ffc5b31c59e2ff242c8.jpg

daha dün çocuktum kocaman kız oldum belkide kadın diyorlar kim bilir... kim umursarki bu hayatı... zaten yerle bir olmuş ruh şehrim... acılar belediyesi kesip tüm ağaçlarımı üstüne gökdelen yapmış... içimde bir sigara yanıyor.. dumanı hiç sönmeyen... sigaramda seni boğuyorum... sigaramda çıkmaz sokaklar...öf allah ım ne çabuk büyüyorum.

Sevg ...
Ara
chatlaq
TeşeKKürler Firari ama bnm öyle senin gibi birşeyler yazma becerim yoktur kusura bakma Olsaydı Eğer bende Yorumlarımı eklerdim...
Ara
Firari Fırtına
chatlaq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:TeşeKKürler Firari ama bnm öyle senin gibi birşeyler yazma becerim yoktur kusura bakma Olsaydı Eğer bende Yorumlarımı eklerdim...

Canımsın ,

Burda olman yazılanları okuman bile bu yüreğe , bu gönüle yeter . Teşekkürlerimi kabul eyle ki , bendeki yürek de rahatlasın ...

Sevg ...
Ara
Firari Fırtına
Tarafımca konular askıdan alınmışdır ...

Sevg ...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 03:21 AM