:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Acı Çeken Birine Aşık Olmayın!
murat1544
Asla aşka acısı çeken birine aşık olmayın.

Aşka acısı Çeken İnsan Yaralıdır. Kanayan bir yarası vardır ve zayıftır. Böyle bir insanı kolayca aşık edebilirsiniz, eğer en zayıf anını yakalarsanız. Size âşık olur ama nasıl bir aşktır bu?
Sahte aşklardan biri de bu aşktır işte. Yara bandı olarak kullanılan bir aşk... Siz elinizden gelen bütün fedakârlıkları yaparsınız, çırpınırsınız karşınızdaki insanı mutlu edebilmek için, onun acılarını dindirebilmek ve biraz olsun güldürebilmek için yüzünü... Kendinizi hırpalayıp durursunuz...

O da size aşık gibidir...kendini sizin sevgi dolu kollarınıza bırakmıştır...adeta sizsinizdir onun dünyası...ya da siz öyle olduğunuzu zannedersiniz....

Oysaki durum hiçte sandığınız gibi değildir.

Emin olun ki o aşk acısı çeken kişinin acılarını dindireceksiniz..Yüzünü güldüreceksiniz...Fakat sanmayın ki o size kalacak...Sanmayın ki sevecek sizi sizin onun sevdiğiniz kadar...Siz onun sadece Yaralarını iyileştirdiği yarabandıydınız.Ne zaman ki yaraları iyileşti işte orda sizin göreviniz sona erdi...

İşin en acı tarafı ne bilir misiniz?

Sizin iyileştirdiğiniz O kalp gidecek başkasına verilecek..

Ve siz harcadığınız duygularınızla kalacaksınız. Ortada ve yalnız başınıza...
Ara
gULSHEn
yok ya çok katı düşünüyosunuz bence hiç yaşamadım bilemiyorum ama hep pozitif bakmaya çalışıyorum belkide gerçek aşkın onu üzen değilde her acıda aşk acısı bile olsa bu durum onu yanlız bırakmayıp yanında olanın gerç aşk olduğunu öğrenicek ve sevgisini hakkedene vericek
selvi boylum alyazmalım filimindeki gibi sorucak belkide sevgi neydi emek miydi die belkide emek vereni seveni terk etmeyeni sevecek Smile fikrinize saygım sonsuz bende kendi fikrimi sölemek istedim Smile
Ara
MaNeSiA
Alıntı:
[b]Sanmayın ki sevecek sizi sizin onun sevdiğiniz kadar...Siz onun sadece Yaralarını iyileştirdiği yarabandıydınız

[/b]suya dayanıklı yarabandları var
bende öle bi aşkla 2 yıldır birlikteyimSmile
ve çok mutluyum allah bozmasın:$
Ara
EndLess
Belkı Tuhaf ama.Ben yasadım... Hemde salak gıbı uc kere ıkısı Eskı sevgılısı tarafından aldatılmıstı.. Caer bende gıbı geldı galbakı.. bana yamandılar..ama olsun..ama bı en kazın ustune bına kurulmuyo bunu anladım.. yaralı bı kalbe yenı bı ask konmuyo ne kadar seversenız sevın ne kadar onemsersenız oneseyı.. Kalp yara bırakanı sevıyor hep..Yarayı ıyılestyırenı degıl...

Mustafa Sandalın bı sarkısı varya..SmileSmileSmile

Alıntı:Anlamaz aşk acısından
Gidene dert olmaz
Dağ dağa küstümü
Hiçkimse nedenini sormaz
Anlayamaz
Yeni bir aşkı kabul edemez
Bir kalbi iki kişi paylaşamaz
Unutmadı daha yeni gideni
Anlatamaz
Yeni bir aşkı kabul edemez
Bir kalbi iki kişi paylaşamaz
Unutmadı onu terkedeni

Gönlünü gün edeni sevmez sevda
İster hep onu üzeni
Her ona kucak açan olmaz fayda
Bekler hep onu sileni
Ara
MaNeSiA
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Belkı Tuhaf ama.Ben yasadım... Hemde salak gıbı uc kere ıkısı Eskı sevgılısı tarafından aldatılmıstı.. Caer bende gıbı geldı galbakı.. bana yamandılar..ama olsun..ama bı en kazın ustune bına kurulmuyo bunu anladım.. yaralı bı kalbe yenı bı ask konmuyo ne kadar seversenız sevın ne kadar onemsersenız oneseyı.. Kalp yara bırakanı sevıyor hep..Yarayı ıyılestyırenı degıl...

Mustafa Sandalın bı sarkısı varya..SmileSmileSmile

istisnalar kaydeyi bozmaz ve KaYDeYi ßoZMaYaN O iSTiSNa ßeNiM
Ara
EndLess
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:istisnalar kaydeyi bozmaz ve KaYDeYi ßoZMaYaN O iSTiSNa ßeNiM

Zaten genel konusuyoruz...Bız ..Her ask acısı ceken erkekle yada kadınla sveda olma z demıyoruz..ama genelı böle ıste...SmileSmileSmile Bı erkek hep unutamadıgını bekler bı umıt bekler hep gelır dıye bı gun gelmese bıle bekler nemı olur sonra yarayı ıyı eden kadın dayanamaz artık ve ceker gıder...SmileSmileSmile: erkek kalır sap gıbın ortada SmileSmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aşık Olmak... Pessimist 3 396 04-12-2022, Saat: 12:09 AM
Son Yorum: wildfang
  Aşık mısın? Yar mısın?.... PaPaTYa_PReNSeS 1 347 04-11-2022, Saat: 12:27 PM
Son Yorum: wildfang
  Adını İstanbul koydum O`na değil sana aşık oldum... acemhe 10 1,397 01-30-2014, Saat: 09:11 PM
Son Yorum: acemhe
  aşkı çok kişiden duydum ama sadece birine inandım eRCi 5 1,319 01-25-2014, Saat: 03:47 PM
Son Yorum: Xesar
  Birine Sevgilim dediğin Zaman ZencefiL 0 552 01-06-2012, Saat: 03:09 PM
Son Yorum: ZencefiL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 09:47 PM