:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gözyaşı Geceleri---Aşk Hamalı....
Qetesh
İlk defa izledim.. Sağolsun Yıldız gözlüm söyledi onuda öyle izledim...

İkinizdende Allah razı olsun...

Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
sendende allah razi olsun adem Smile
Ara
Ebu-CeNDeL
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:insallah canli canli izlemekte nasip olur abi insallah ....

İnşaAllah herkes o muhteşem atmosferi ve duygu sağanağını canlı olarak yaşar....Memleketimizin ve avrupanın bir çok yerinde düzenlenior özellikle ist.da falan çok sık olarak nerede yaşadığını bilmiorum ama yardımcı olabilirim bu hususta program listelerine ulaşabilirim...
Ara
Ebu-CeNDeL
ZeNabiN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Allah razı olsun...

Allah cümlemizden razı olsun....
Ara
Ebu-CeNDeL
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İlk defa izledim.. Sağolsun Yıldız gözlüm söyledi onuda öyle izledim...

İkinizdende Allah razı olsun...

İnşaAllah devamı gelir kardeşim,Rabb'im cümlemizden razı olsun...
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
abi ben fransadayim strasbourgda eger burada varsa ve sen soylersen cok dua ederim inan allah razi olsun ....
Ara
Ebu-CeNDeL
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abi ben fransadayim strasbourgda eger burada varsa ve sen soylersen cok dua ederim inan allah razi olsun ....
ü

Hımm...Tamam inşaAllah en kısa sürede bir bilgi edinir sana haber edrim...Baki Selamlar....
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
saol abi tesekurler Smile
Ara
HÜDANUR
Yıllar evvel gözyaşı gecelerinden can kuşu isimli bölümü dinlemiştim saatlerce agladım ve tesirinden kurtulamadım kurtulmakta istemedim.Allah razı olsun,dua ile vesselam...
Ara
Ebu-CeNDeL
HÜDANUR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yıllar evvel gözyaşı gecelerinden can kuşu isimli bölümü dinlemiştim saatlerce agladım ve tesirinden kurtulamadım kurtulmakta istemedim.Allah razı olsun,dua ile vesselam...

Oyle bir tesir eder ki yürekleri yakar kavurur...Rabb'im yar ve razı olsun...Aleyküm Selam...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İki damla gözyaşı..(tövbe vadisi) history 2 459 06-20-2008, Saat: 10:43 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 10:48 PM