:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vazgeçilmez Sevdamsın...
€BeRimSin
Senden vazgeçmek mi ölüm gibi gelir bana sakın deme bana hiç bir şey, sevgim sana da yeter bana da…
Vazgeçemem asla! Bu sevgim benimdir sonda değildir…

Vazgeçmek mi hayır asla!

Dediğim gibi sevgim sana da yeter bana da…

Karşıma çıkıp ta 1’gün sakın ha benden vazgeç deme senden vazgeçemem asla…

Sen ki; Doğan Güneşim
Sen ki; İlk doğan Hilalimsin
Sen ki; Ciğerimin parçası
Sen benim Vazgeçilmezimsin

Söyle şimdi vazgeçilir mi bu sevdadan Güler YüzLüm…

Hayır
Vazgeçemem asla…
Sen BENİMSİN, Sen Bende Can'sın
Sen benim vazgeçilmez SEVDAMSIN

[ses]http://download2.clubturk.com/yerli/Murat%20Gogebakan%20-%20Sana%20Olan%20Askim%20Sahit/Murat%20Gogebakan%20-%20Sana%20Olan%20Askim%20Sahit.mp3[/ses]

€zBeRimSin
05.01.2008
00:53
ÇiLeK
Belki denilicek çok şey vardır ama bazen sözler yetmez kelimeleri anlatmaya sadece susarsın ..Yüregin konuşur gözlerin konuşur en iyi sözleri anlamları onlar söyler sana...

Ben sadace "Harika" olmuş diyorum yüregimden..O güzel yüreginden mutluluk umut hiç eksilmesinSmileSmile

Ara
meeesut
Çok güzel olmuş yüreğine sağlık kardeşim...Smile

Umarımki ne o ne de sen vazgeçmezsiniz bu sevdanan..
2 dakkalık değil ömürlük olsun sevdanız...(amin)
Ara
ÇiLeK
Bilseydin gözümden senin için akan damlaların sayısını, ah bir görebilseydin, pencereden yağmur olup süzülseydi o damlalar. Damlaların sende bıraktığı nemi hissedebilseydin ne olurdu sanki…Ağlamakmış sevdanın gerçek adı, geç anladım. Hayalsız bir rüzgârmış kalbimi yerinden söküp götüren…Biliyorum… Sonu yok bu cehennemin. Bu ateşler yakacak hep sol yanımı… Durmayacak hiçbir an bu inleyişler. Hiçbir mutluluk uzun sürmeyecek. Hiç kimse senin kadar uzun kalmayacak kalbimde… İmkânsızım, vazgeçemediğim… Vazgeçilmezim… Kalbimdesin, orada kalacaksın ben nefes aldığım sürece. Unutmayacağım seni… aslında unutmak isteyeceğim, acıtacaksın her zaman sol yanımı ama unutamayacağım...

Kalbimin en derin yerine saplamışım seni. Ama gittin, gitmeyi sen seçtin! Şimdi senin kalbimin içinde bıraktığın boşluğun werdiği acıyla kıvrılıp duruyorum. Ah bir bilsen bitanem neler hissettiğimi, anlasan neler çektiğimi, senin içinde sensizliği nasıl yaşadığımı…

Teşekkür ederim sevgili… Ama bitti, tükendi o geçirdiğim güzel dakikalar. Sen değiştin, çok değiştin. Artık yoksun bende… Bir anda kayboldun mavi bulutlarım şimdi siyah oldu… Bir rüyaydın benim için, çok güzel bir rüya… Bitsin istemiyordum bu rüya ama bitti. Demiştim ya hayatta güzel olan ne warsa kısa sürüyor diye… Bu da öyle işte. Çok üşüyorum şimdi bitanem. Girecek misin bir daha rüyalarıma? Yoksa sadece uyanıkken kurduğum hayallerin içinde mi kalacaksın hep… Ama yok hayır, istemiyorum, hayallerimde de, rüyalarımda da. Ya gerçek ol hep kal benimle, kalbinle birlikte. Her daim hissedeyim sıcaklığını. Ya da git hayallerimden, rüyalarımdan… Benim olmayacaksan unutmak istiyorum seni… Gözlerim görmesin, olur olmaz yerlerde beynim koşmasın yanına.

Şimdi gidiyorum… Senden çok uzaklara, senin olmadığın yerlere, nefesini, kokunu, hiç hissedemeyeceğim bir yere gidiyorum… Rüyalarda seni yaşamak ama sensizliğin ateşiyle kavrulmak ölümden daha beter geliyor bana.

Bundan sonra görmeyeceksin beni, hissetmeyeceksin sesimi… İstediğin gibi… Gidiyorum… Sen bana "gel" diyene kadar gidiyorum. En iyisi bu biliyorum. Gözyaşlarımı da beraberimde götürüyorum… Gidiyorum... SEN HEP YÜREGİMDE KALICAKSIN VAZGEÇİLMEZİM SEN HEP BENDE KALICAKSIN.........
Ara
ÇiLeK

Vazgecilmezsin Sen

İnsanın içine işleyen bir ayaza ev sahipliği yapan kış sabahında,seni düşündüğümde içime yayılan sıcaklığın,dışarıdaki iki metre karı bile eritebileceğini düşünüyorsam…
Uykudan yüzümde mutlu bir gülümseme ile kalkıp benimle birlikte uyanan güne senin adını veriyorsam…
Evimin bütün duvarlarında senin yüzünü görüp,bana baktığını hissediyorsam…
Ve bu beni her gün hep aynı şekilde heyecanlandırıyorsa…
İçtiğim çayın şekeri,sigaramın dumanı,kahvaltımın her lokması sen oluyorsan…
Sokakta bana bakan her insan,yüzümdeki tarifsiz sevinci görüp hayrete düşüyorsa…
Sevdiğin şarkıyı defalarca başa alıp bıkmadan defalarca dinleyebiliyorsam…
O şarkının her sözüne seninle ilgili ayrı bir anlam yüklüyorsam…
Yorucu bir günün sonunda ufacık bir sözünle,bir gülüşünle uzun bir tatilden dönmüş gibi enerji doluyorsam…
Ve o enerjiyle günlerce hiç durmadan çalışabileceğimi duyumsuyorsam…
Gün boyu saatleri,dakikaları sayıp ’neden geçmiyor bunlar’ diye hayıflanıyorsam…
Ve hep seninle buluşacağımız anı bekliyorsam…
Kitap okurken seni düşünmekten kendimi alamayıp aynı satırı defalarca tekrar ediyorsam…
Sonra sana bunu anlattığımda birlikte ne kadar güleceğimizi düşünüyorsam…
Seninle ilgili planlar yapıyorsam…
Sadece varsayımlara dayalı olsa bile o planları mükemmelleştirmek için her ayrıntının üzeride dakikalarca düşünüyorsam…
Yıllardır sevgililerin kullandığı klasik sözcüklerin benim duygularımı anlatmaya yetmediğini fark ediyorsam…
Yinede bunları söylemekten hiç ama hiç bıkmıyorsam…
Sevgimin coşkusunu sana yansıttığımda senin de bana aynı coşkuyla karşılık vereceğini biliyorsam…
Kahkahanın en güzelini seninle atacağımı,yemeğin en güzelini seninle yiyeceğimi, seninle düşünüyorsam…
‘hayatının en anlamlı şeyi ne’ diye sorduklarında tereddüt bile etmeden senin adını verebiliyorsam…

Sen benim için VAZGECiLMEZ olmussun demektir!!!
Ara
ÇiLeK
VAZGEÇİLMEZİMSİN ".........."
Senin yüreğin tarafından sevilmek,
Gözlerinden sunulan bir yudum sevdayla yetinmek,
Bana sunulmuş en büyük hediyelerdendir.

Yüreğinin yarattığı sevdada ben senin gülüşlerinde nefes alıyorum...Seninle gülüşlerinle hayata tutunuyorum..

Ne mutlu sana ki, satırlarımda ölümsüzleşeceksin.
Ne mutlu bana ki ; fakir kelimelerim seninle,sevgisinle zenginleşecek...

VAZGEÇİLMEZİMSİN "..........."
Ne mutlu ki ".........'ım"seninle beni " BİZ " yapan sevdamıza...
Ne mutlu ayrı bedenleri tek yürekte soluk aldıran aşkımıza...

Ara
€BeRimSin
48361292eh5.jpg
€BeRimSin
ezberimsinnnnlc0.png
€BeRimSin
hilalme4.png
€BeRimSin
ezberimsinra6.png

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum