:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KıRıLmIş ÇiÇeGiMe
RapGirl
KIRILMIŞ ÇİÇEÄžİME

Dişi kişilik aklıma geldi bu akşam yine,her akşamki gibi istisnasız bi şekilde
Yüzümü kaplayanın gülümseme mi yoksa burukluk mu olduğunu anlayamadım bi an
Resmimi çektim ve baktım sadece,baktım ve monalisayı anımsadım
Bir tarafım ağlıyor,tribal bir enfeksiyon kapmışcasına benliğime trip atıyor;bir tarafım ise neşeli bir Pakize gibi gülümsüyor
Bu duygusal çeşitlilik neden kaynaklanıyor?içimde iki farklı şey nasıl olabiliyor?
Nasıl bir bünyeye sahibim böyle,nasıl bir kalbe nasıl bir beyne sahibim,içersinde boğulmak üzere olduğum ve bu durumdan pek de hoşnut olmadığım büyük bir paradoks içersindeyim

Monalisa aşık dermiş da vıncı eskıden ama karşılık bulamamış,aslında karşılık bulmuş da arada engeller varmış,işte bu yüzden hem ağlar hem gülermiş monalisa ya da,Da vıncı mıymıs monalısa yı hem aglatıp hem gulduren,suç Da vinci de miymiş yoksa,ya da ortam mı suçlu aramaya müsaitmiş

Ressam olup da çizmek zordur ama çizilmişi yaşamak çok daha zordur,tıpkı bi kalbe insan sokmanın zor olup,onu ordan çıkarmanın çok daha zor olduğu gibi,tıpkı herkese ilgi göstermenin zor olup,tek kişilik bir harem kurmanın çok daha zor olduğu gibi,tıpkı kırılmış bi gülü birleştirmenin zor olup,o gülü fatmaya vermenin çok daha zor olduğu gibi,tıpkı seni sevmenin zor olup,sana sahip olmanın çok daha zor olduğu gibi !

Ara
BeSeBiH-Mask
Şiir de baya tanıdık geLdi hee Big Grin Yazan yürekLere,payLaşan eLLere sağLık.TeşekkürLer.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 10:17 AM