:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FBI girişinde sorulmuş bir soru
BeSeBiH-Mask
[SIZE="3"]Aynı evi paylaşan iki kız arkadaştan biri o gece dışarıda olcağını söyleyince öteki kız aklından oh bu gece arkadaşımın yatağında uyuyabilirim diye geçirmiş kafasından.Arkadaşı çıkar çıkmazda onun yatağına gidip yatmış.Fakat gecenin bir yarısı arkadaşı eve geri dönüp doğruca kendi yatağına gidip yatmış.O sırada dışarıdan geçmekte olan bir arabanın ışığı yatağın arkasındaki camdan duvardaki saate vurunca kızın dikkatini çekmiş , o anda kız hemen yatağın altına bakmış ve arkadaşının cesedi ile karşılaşmış.

Buradaki soru kızı kimin öldürdüğü değil...
gece eve dönen kız yatağında yatarken camdan duvardaki saate yansıyan arabanın ışığı görünce neden yatağın altına bakma gereği hissetti...
Hadi bakalım ajan ruhunuzu ortaya çıkarın...[/SIZE]
Ara
c.uslu
çünküü saat yatağının altındaydı o saati duvarda görünce yatağının anltına baktıı Big Grindaha önce verilmişti ama yinede teşekkürler
Ara
BeSeBiH-Mask
bu soru bana ait değil ve cevabını bılmıyorum,ama daha once bana soruldugunda senın verdıgın cevabı vermıstım ben de.ama yanlıs oldugu soylenmıstı bana
Ara
cihan_ts.61
ben buunu kaç gündür düşündüm yawf bulduğum sonuç bu kız kain kesinSmilenasıl FBI a girebilirmiyimBig Grin
Ara
MaNeSiA
c.uslu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çünküü saat yatağının altındaydı o saati duvarda görünce yatağının anltına baktıı Big Grindaha önce verilmişti ama yinede teşekkürler
40 asır düşünsem aklıma gelmesBig Grin
Ara
ÖLÜM MELEÄžİ
yansıma olduğu için arabadanın ışığının saate vurunca sattende yatağın altındaki cesede öle bir yasıma olduuğ için bakmış olabilir ama bn kaçardımBig GrinBig Grin
Ara
ÖLÜM MELEÄžİ
yansıma olduğu için arabadanın ışığının saate vurunca sattende yatağın altındaki cesede öle bir yasıma olduuğ için bakmış olabilir ama bn kaçardımBig GrinBig Grin
Ara
uslanmaz_genc
öteki kız aklından oh bu gece arkadaşımın yatağında uyuyabilirim diye geçirmiş kafasından.Arkadaşı çıkar çıkmazda onun yatağına gidip yatmış.Fakat gecenin bir yarısı arkadaşı eve geri dönüp doğruca kendi yatağına gidip yatmış.

öte ki kız arkadasının yatagına yatıyo ama gece gelen kız kendi yatagına yatıyo diyosun? demek ki kız meydan da yok! ya da ısgın yansıması ile arkadası o an aklına geliyo ve ona bakmak isteyince bece o an soka giriyo... Big GrinBig Grin

ya da hepsi bir rüya Big GrinBig Grin
HiqhVolume
eee ozman kızı kim öldürdüü Tongue Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
uslanmaz_genc
kızın kimi oldurdugu zaten önemli degilmiş ki aslı! önemli olan neden yatagın altına bakıyomus! Big Grin Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Size Bi soru Ama Kolay :):):) PCKoPaT 5 533 04-11-2022, Saat: 12:14 AM
Son Yorum: wildfang
  Einsteinin 3 saniyede cevapladığı soru CReATuRE 34 1,455 04-09-2022, Saat: 07:50 AM
Son Yorum: wildfang
  basit bi soru soyle 25 3,620 09-22-2009, Saat: 06:38 PM
Son Yorum: ozgur_yasarim
  Evet yenı geldı Bu Soru :D KuRMaY 20 2,111 09-06-2009, Saat: 11:04 AM
Son Yorum: PeNe
  İlginç bir soru ? CReATuRE 12 1,600 08-27-2009, Saat: 05:10 PM
Son Yorum: akrep kral *yunus*

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 05:23 PM