:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Üstteki Üye'ye İltifat Et ...
theropoda
кıумıк=) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:deniz kenarında olan her şehirde mutlaka nem oranı yüksektir bu sıcak yaz günlerinde buharlaşmanın etkisiyle nem oranı artmış ister istemez havadan nem kapma becerimiz yükselmiştir.seni bulmadım başından beri sevmiyorum zaten
nedenini sormak lazım.o senin deniz kenarı dediğin yerde bende yaşıyorum ama senin kadar sazan değilim.bana bi açıklama borçlusun neden böölesin?
Ara
nry8
merveye katılıyorum...bende seni sewmiyorumTongueTongueTongue
Ara
nry8
sazan diye sana diyoruz bebişimBig Grin
Ara
theropoda
nry8 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bebişim allah sana daha çok versin...belli ki hiç yok:yikildim:
çok var ama lazım değil.hepsini vur-postala hesabı yapıyoruz.
Ara
theropoda
bana sevmemen için bi neden sööle ki hatamı bileyim.bu kadar insanlık yapmayı biliyo musunuz?
Ara
nry8
theropoda Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok var ama lazım değil.hepsini vur-postala hesabı yapıyoruz.
vahhh garipimm...lazım sana belli ya...olmuyosun sen öyle
Ara
kı@ymı@k=)
sazanı çok severim aynalısı daha hoştur kan çekti heralde ama uğraştım uğraştım senin gibi insan görünümlü yaratıklardan olamadım neyse artık nurişimin dediği gibi kader dicez geçicez
Ara
nry8
haklısın kader de geç yaBig Grin
Ara
theropoda
kader deyip geçmeye devam et sen.ne kazanıyosan onunla yetin.ama sadece bir tek şey yapma.BANA YAKLAŞMA!!!kendin gibilerle takıl da sizin gibiler bi araya toplansın.günü gelince biz size döneriz.bu son mesajım.allaha emanet olun
Ara
nry8
eyvallah güle güle....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Üstteki Üyeyi Ünlü Yapalim :) lover 223 4,322 04-09-2022, Saat: 03:24 PM
Son Yorum: wildfang
  üstteki üyenin neyini beğendin ESARET 941 15,505 04-09-2022, Saat: 10:10 AM
  ÜsTtEkİ üYeYi SeWiYoRUm cÜnKÜüÜ.....:D lover 698 10,535 04-07-2022, Saat: 08:05 PM
  üstteki üye tatlı olsa ne tatlısı olurdu ???? sıla 285 8,939 11-18-2015, Saat: 03:52 AM
Son Yorum: Jelly_Belly
  üsTTeki Üyeye Şarkı YoLLa ... chatlaq 3,016 43,488 11-04-2015, Saat: 12:22 PM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-16-2024, 02:00 PM