:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yılbaşı tacizcilerinden nefret ediyorum
GCLRNFNS
çikita olum tacizciler seni çok seviyormuş nan....Big Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
hepsini topa dizmek lazim artiklarinida el aleme ibret olsun die taksimde gostermek lazim ( cokmu caniyim ne Big Grin ) ama sinir oluyom ya Angry
Ara
GCLRNFNS
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hepsini topa dizmek lazim artiklarinida el aleme ibret olsun die taksimde gostermek lazim ( cokmu caniyim ne Big Grin ) ama sinir oluyom ya Angry

ay janımm yaaa çokmu kısdınnn esgii....Smile
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
evet cok kizdim haberleri izlerken turklerin nasil bi igrenclikle anlatilacaklarini dusundukce tuylerim diken diken oldu allaha havale ediyorum diycem ama allah acir kuluna seytanlarindan bulsunlar hepside Wink
Ara
GCLRNFNS
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet cok kizdim haberleri izlerken turklerin nasil bi igrenclikle anlatilacaklarini dusundukce tuylerim diken diken oldu allaha havale ediyorum diycem ama allah acir kuluna seytanlarindan bulsunlar hepside Wink
,

kıs o nasıl bi beduuaydı bee öle ilk kes duydum falla....Big Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
ya birak abi cigerlerine bit dussunde surum surum surunsunler kanlari altina aksinda analari bas ucunda bi damla gozyasi dokmesin benim abimde yapiosa ayni seyi onunda basina gelsin valla cok sinirlendim ya insan eglenmeye gidio basina ne gelio hele o kadinin cantasini acip araklamalari yokmu burnumdan aldim nefesimi sinirden Angry
Ara
GCLRNFNS
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya birak abi cigerlerine bit dussunde surum surum surunsunler kanlari altina aksinda analari bas ucunda bi damla gozyasi dokmesin benim abimde yapiosa ayni seyi onunda basina gelsin valla cok sinirlendim ya insan eglenmeye gidio basina ne gelio hele o kadinin cantasini acip araklamalari yokmu burnumdan aldim nefesimi sinirden Angry

bidakka yaa janım bu aradaki abii kim oluyo sormasıı ayıppp...Smile
Ara
AfrâsyâB
abi kadın programına dönmüş burası beddua yokkk ne olursa olsun Smile
Ara
GCLRNFNS
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abi kadın programına dönmüş burası beddua yokkk ne olursa olsun Smile

olum çikita milleti galeyana getirdin şimdide
beddua yok diosunnn ...Big Grin
Ara
EndLess
bende ordaydım desem bunla rbenı parcala r en ıyısımı susım .......Big GrinBig GrinBig Grin Sıst böle dedım dıye bana tacızcı muamelesı yapmayın ben o gece uslu uslu eglkendım haa ..SadSadSad kımseye lafta atmadım bulasmadımda kendı yoöumda yurudum SadSad

amam oooooooooooo serefsızleırn Allah belasını versın ezgının elıne dussunlerde kurtulusları olmasın SadSad:Sad
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  nefret ediyorum onlardan..... bilgeis 8 497 04-01-2022, Saat: 01:12 PM
Son Yorum: wildfang
  en nefret ettigim ki?i Rüya Güzeli 17 1,457 04-01-2022, Saat: 07:24 AM
Son Yorum: wildfang
  Nefret !!! acemhe 7 949 12-28-2013, Saat: 09:46 PM
Son Yorum: Xesar
  Uyuz Olmuyorum Nefret Ediyorum :) # Pè®iM§ii # 2 919 03-30-2010, Saat: 03:19 PM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #
  nefret ediyorum gabbana 5 743 11-01-2008, Saat: 10:42 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 10:23 PM