:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
??lde arkada?l?k..
soyle
??lde yolculuk eden iki arkada? hakk?nda bir hikaye anlat?l?r. Yolculu?un bir a?amas?nda iki arkada? tart???rlar biri ?tekine bir tokat atar. Tokat? yiyenin can? ?ok yanar ama tek kelime etmez ve kumun ?zerine ?u s?zleri
Yikanabilecekleri bir vahaya rastlayana dek y?r?meyi s?rd?r?rler. Tokad? yiyen y?kan?rken bata?a saplan?r, bo?ulmak ?zereyken arkada?? taraf?ndan kurtar?l?r. Tam selamete ??kt?ktan sonra bir kaya par?as?
?zerine ?u s?zleri kaz?r: BUG?N EN ?Y? ARKADA?IM BEN?M HAYATIMI KURTARDI.?

Tokad? vuran ve sonra en iyi arkada??n?n hayat?n? kurtaran ki?i ona ??yle der, Senin can?n? yakt???mda bunu kum ?zerine yazd?n ama ?imdi kayaya kaz?yorsun,neden? ? ?b?r arkada? ona ??yle cevap verir. Biri bizi incitti?inde bunu kum ?zerine yazmal?y?z ki ba???lama r?zgar? esti?inde onu silebilsin. Ama biri bize iyi bir ?ey yaparsa onu kayaya kaz?mal?y?z ki onu hi?bir r?zgar yok etmesin
Ara
sensizlik_ölüm
bu hikayeyi biliorum..birkez daha okumuş oldum..ellerine sağlık..dostluk böyle olmalıdır zaten..ama hakedenlere..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  arkada bıraktığın şeyleri düşünme... GCLRNFNS 9 887 09-30-2007, Saat: 10:12 PM
Son Yorum: GCLRNFNS
  Unutmadi?im Unutulmaz Dostum Arkada?im selin deniz 1 888 11-19-2006, Saat: 04:22 PM
Son Yorum: w00w

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 04:23 PM