:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Erkekleri Çekici Kılan Meslekler
adyge55
Kadınları tavlamada en avantajlı meslekleri bilin buna göre önelminizi alın derim.

1- Pilot
Kadınların gönlünü karizmatik üniformaları ve prestijli görevleriyle çeliyorlar. Üstelik, yalnız seyahat ettikleri için bekar kadınlarla tanışma ihtimalleri de çok yüksek.

2- Modacı
Kadınların en çok ilgilendiği alanlardan biri moda... Dolayısıyla modacılar birçok meslek grubuna göre daha baştan avantajlı. Beraber çalıştığınız desinatörler ve mankenleri de düşürseniz...
3- Cankurtaran

İşte tam yaz tatilinde yapılacak iş... Zamanınız sürekli plajda ya da havuzda geçecek. Çevrenizde bir sürü genç kız olacak. İçlerinden birinin hayatını kurtarırsanız, şöhretiniz daha da artacak.

4- Dans öğretmeni
Kadınların dans etmeyi sevdiği bir gerçek. En sevmedikleri şey ise gece kulübüne gittiği halde sabaha kadar piste çıkmayan ya da 'çok iyi dans ettiğini' iddia edip, etrafındakilerin alay konusunu olan erkekler. Dans öğretmenlerinin avantajı işte bu yüzden...

5- Özel spor antrenörü
Görevleri gereği zaten kadınların dikkatini çekiyorlar. Fakat 'özel antrenörlük,' kadınlara daha yakın olmayı sağlıyor.

6- Oyuncu
Oyunculardan etkilenmeyen kız var mı? En ünlüsü de, amatör olarak bu işi yapanı da ilgi çekiyor. Ayrıca oyun çalışmaları sırasında ya da turnelerde yeni insanlarla tanışma şansı doğuyor.

7- Manken ajansı
Fazla söze gerek var mı! Genç ve güzel kadınlar etrafınızda pervane olacak.

8- Barmen
İşiniz eğlence mekânlarında. Çevrenizdekiler de eğlenmek için oraya gelen insanlar. İçki hazırlarken bile yeni insanlarla tanışma şansınız var.

9- Otel görevlisi
Çünkü çalıştığınız mekan, eğlenmek ya da sıradan hayatını geride bırakmak isteyenlerle dolu. Bu gruba giren kadınlarla arkadaşlık kurma şansınız yüksek.

10- Doktor
Okulu bitirene kadar çok yoruldunuz, sosyal yaşam nedir bilmediniz. Ama bütün bunlar diplomanızı alınca bitti. Unutmayın, anneler daha küçük yaşlardan itibaren kızlarına 'bir doktorla' evlenmelerini öğütler.

arama yapmadan ekledim umarım daha önce açılmamıştır bu konu açılmışsada mazur görün artık
Ara
*AnGeL_GirL*
barmen olmasında
Ara
AfrâsyâB
acısı var galiba Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
*AnGeL_GirL*
yooooooooo
burası kuşadası barmenden bol birşey yok istisnalar kaideyi bozmaz ama çoğu barman önüne gelen bütün kızlara asılr kendini birşey sanır

tabi benim fikrim
Ara
AfrâsyâB
kupa kızı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yooooooooo
burası kuşadası barmenden bol birşey yok istisnalar kaideyi bozmaz ama çoğu barman önüne gelen bütün kızlara asılr kendini birşey sanır

tabi benim fikrim
ben sana destek veriyorum haklısın ben sporcuyum ve öğrenciyim Big Grin
Ara
*AnGeL_GirL*
süper o zaman şanslısın kızlar peşini bırakmıyordur
Ara
AfrâsyâB
hmmm buna bişey demiyim tehlikeli olabilir Big Grin
Ara
gULSHEn
bu mesleklerden hiçbiri bnm ilgimi çekmiyo :S mesleğinin olmasıda önemli değil insan olsun insan Big Grin
Ara
adyge55
iide hepimiz insan değilmiyiz yani Big Grin
Ara
AfrâsyâB
abi insan gibi görünüp hayvandan daha hayvan olanlar var Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Erkekleri Rezil Eden Kıyafet Ve Hataları :)) # Pè®iM§ii # 1 1,150 06-16-2011, Saat: 07:22 PM
Son Yorum: blade17hakan
  Erkekleri deli eden kadınlık halleri ! mOOnl!ght 0 759 12-08-2010, Saat: 11:07 PM
Son Yorum: mOOnl!ght
  çekici olmanın yolları simla 15 1,885 01-21-2009, Saat: 09:49 PM
Son Yorum: DeRiN_SeSsİzLiK
  Erkekleri etkilemenin 25 yolu ¤ ćaяaмєLL ¤ 19 1,502 08-22-2008, Saat: 05:31 AM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  Erkekleri korkutan cümleler=) ¤ ćaяaмєLL ¤ 5 773 08-22-2008, Saat: 05:27 AM
Son Yorum: Patikli_Penguen

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-20-2024, 01:43 PM