:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gayduru Guppak Cemilem
Firari Fırtına
Gayduru Guppak Cemilem

Cemilemin guppak gaydurularına sözüm yok , Lakin türkünün en haşin yerinde şappalak çalınması vallahi hiçde hoş değil , olmadı yani sar baştan ....

Cemilem uzun saçlı , gür yapılı vede mehrür bakışlıdır . Cemileme kıyan eller kıyılsın , guppak olan gaydurular duygusuz olamasın . Ondan sonra Nasıl nasıl edeyim demeyelim Smile Şimdi aklıma gelen şu , Gayduru Guppak cemilemin Cemil diye bir arkadaşı varmı ? Big GrinBig Grin Oyy oyy oyyy ... Varsa da bize ne ? Birbaşka oyy oyy oyy çekelim .... SmileSmile

Şimdi bir başka güzel olanda cemilenin kendisi gibi , Cemilemin gezdiği dağlar meşeli , Üç gün oldu cemilem ben bu derde düşeli . Düş diye cemile bişey demedi Smile Suç hep cemilenin garibim saf yavv ...Safılığı ise , cemilemin fistanı saman sarısı , Eee bizim cemile memur karısı , vallah güzel ... Sırtı yere gelmez gayri SmileSmile

Dokunmayın cemileme , vurrum , Ahanda ben bu şehirde durrum . Vurma dur diyesim geldi Big GrinBig Grin

Sevg ...

Yazan : Firari Fırtına
Ara
Yorgun Yürek
Dokunmayın cemileme , vurrum , Ahanda ben bu şehirde durrum . Vurma dur diyesim geldi

Big GrinBig Grin abim çok güzel yazmışın o güzel yüreğin dert görmesin...( Amin...)
Ara
ÐŽeşaren
Smile-Smile-Smile

Cok güzel, hoş ve farklı bir yazı oldu gerçekten ..

Yüreğine sağlık Firari ..

Teşekkürler ..
Ara
Firari Fırtına
Ben bu cemilemi sevdim .......

Çok teşekkürler güzel insanlar ...

Sevg ...
Ara
gULSHEn
Şimdi bir başka güzel olanda cemilenin kendisi gibi , Cemilemin gezdiği dağlar meşeli , Üç gün oldu cemilem ben bu derde düşeli . Düş diye cemile bişey demedi Smile Suç hep cemilenin garibim saf yavv ...Safılığı ise , cemilemin fistanı saman sarısı , Eee bizim cemile memur karısı , vallah güzel ... Sırtı yere gelmez gayri

süper Smile sabah sabah güldürdün beni güseldi Smile
Ara
EndLess
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gayduru Guppak Cemilem

Cemilemin guppak gaydurularına sözüm yok , Lakin türkünün en haşin yerinde şappalak çalınması vallahi hiçde hoş değil , olmadı yani sar baştan ....

Cemilem uzun saçlı , gür yapılı vede mehrür bakışlıdır . Cemileme kıyan eller kıyılsın , guppak olan gaydurular duygusuz olamasın . Ondan sonra Nasıl nasıl edeyim demeyelim Smile Şimdi aklıma gelen şu , Gayduru Guppak cemilemin Cemil diye bir arkadaşı varmı ? Big GrinBig Grin Oyy oyy oyyy ... Varsa da bize ne ? Birbaşka oyy oyy oyy çekelim .... SmileSmile

Şimdi bir başka güzel olanda cemilenin kendisi gibi , Cemilemin gezdiği dağlar meşeli , Üç gün oldu cemilem ben bu derde düşeli . Düş diye cemile bişey demedi Smile Suç hep cemilenin garibim saf yavv ...Safılığı ise , cemilemin fistanı saman sarısı , Eee bizim cemile memur karısı , vallah güzel ... Sırtı yere gelmez gayri SmileSmile

Dokunmayın cemileme , vurrum , Ahanda ben bu şehirde durrum . Vurma dur diyesim geldi Big GrinBig Grin

Sevg ...

Yazan : Firari Fırtına

Abı senın farkın bu yaa..Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin Mızahı bı dılle cok guzel yazılar yazıyosun..Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
Firari Fırtına
Canımsın farkımız duygusuz olmak ... Çok Teşekkürler ....

Sevg ...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 08:58 AM