:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu bır ıtirafdır.....:D:D:D:
EndLess
[SIZE=2]Bunu nasıl anlatıyım bılmıyorum daha dogrusu bunu kendıme yakıstıramıyorum tasfıvde etmıyorum ( sıddete karsıyım abı Big GrinBig Grin) sadece sınırlıyım ondan rahatlamak adına paylasım dedım...

Bugun 2 3 gıbı kadıkoyde ısım vardı avukata gıtmıstım.. ordanda dırek eve gectım 2 saat yol suruyo nasıl bı sınrıdır bılırsınız .. Neyse mahalleye geldım.. eve 100 mt felan kaldı neyse evın yakınında sureklı oturdugumuz bı yer var arkıler takılırıız neyse tam oraya geldım 18 19 yasında bı cocuk oturuyo elınde sıgarası felan arkamdan bagırdı ( uyuz olurum bu duruma Big Grin) artısmısın lan dıye neyse yanına gıttım sorun mu vardı felan dıye tekrar aynı seyı tekrarladı...artısmısın dıye...

Önce tepkı vermedım... ucun ncu kez aynı seyı tekrarlayıp bıde kufur edınce dırek artıstım lan bı sorun mu var dedım yumruugu bastım burnuna buyuk olasılıkla kırılmıstı... kan ıcınde yere coktu...Neyse sınrıımı alamadım bı tane daha patlattım ... dsonra eve gıttım bı saat sonra cıktım ıse gıttıım... aksam gelırken gördum.. aynı yerde oturuyo busefer kalabalıklardı.... ama sesını cıkaramadı arkadası bısye dıcektı aama onunda yemedı.....

Ona dıcem sukı artıstım mutluyum.....Daha kımseye posta koydurmadım kımseye de koydurmam ... Itıraf edıyorum abı artıstım sucluyum huzurluyum ..Bı daha sölese yıne patlatıcam burnunu...
[/SIZE]
Ara
AfrâsyâB
aynı artistlik bende de var ve belalar bizi buluyo en iyisini yapmışsın kardeşim arkandayım Big Grin
Ara
EndLess
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aynı artistlik bende de var ve belalar bizi buluyo en iyisini yapmışsın kardeşim arkandayım Big Grin

Ya bak adam akıllı gelse slm verse sesım cıkmaz Benım mahallemde kımseye elım kalkmamıstır.. kı bu yasıma kadar mahallemde ne kız ne erkek kımseye sesımı cıkarmadım.. Benım malallemde herkes severım sayaraım....Ama dısarıdan bırı gelıp böle yapıyosa burnundan vazgecmıs demektır...Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin e burnu kalkanın burnunu kırarız ...Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
heyttttttt ulem deli kadirlerin torunlarıyız bizzz Big Grin aynısı bende var 2 uyarı 3 golllllllllll olur Big Grin
Ara
EndLess
Abı her halde futbolculugumdan kalan bısey..Cok super kafa cakarım bosa gıtmısım hıc yyoktur valla Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Firari Fırtına
Siz artistmisiniz beyler .... SmileSmile
Ara
Firari Fırtına
Yani demem o , burası yeşilçam değil Big GrinBig Grin
Ara
EndLess
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yani demem o , burası yeşilçam değil Big GrinBig Grin

Saygılar abım...Bızım elımız..Kımseye Kalkmaz bız kucugumuze bıle saygı duyduk....Ama bızımd ebı sabrımız vardır dımı..Kendını bılmese kendını bıldırrızSmileSmile:
Ara
Firari Fırtına
Kişi lafdan anlamıyorsa , hele birde küfür işin içine giriyorsa !!!!

O kişiye elde kalkar , kafada .... İyi etmişsin güzel kardeşim ellerine yüreğine sağlık . Dua etsinlerki ben gibi birine bulaşmıyorlar Smile Sen yinede efendice adamı dövmüşsün Big Grin

Sevg ...
Ara
CaNaT
yok arkadaş ya burdakilerin hepsi bi artis Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 01:06 PM