:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Acı çekmekten haz alıyorum
CaNaT
durum sadece kendine acı çektirmekse devam edebilirsin. İşin içilerine başkalarınada acı çektirmek girerse orada dur doktora git bencede Big Grin
Ara
By LaNeTh
Sitede tanıştıgım cok mazoşist arki varr
Ara
EndLess
Ona kalırsa butun Asıklar mazosısttır cunku hepsı acı ceker ama bundan zevk alır ustune gıderler sureklı acı cekeceklerını bıldıkelrı halde asık olurlar..

Acı cekmek guzeldır.. daha guclu kılar ınsanı..
Ara
"Nı@HaT"
ama acının türüne bağlı.. Mesela aşk acısı Big Grin insan aşık olur, acı çeker... Sevgilisinden ayrılır acı çeker... Bütün bu acıyı bilmesine rağmen yine aşık olur ve yine acı çeker Big Grin Big Grin bu bedensel bir acı değil ama.. Derler ya içim yanıyor..! öylr birşey Smile
Ara
EndLess
NıHaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ama acının türüne bağlı.. Mesela aşk acısı Big Grin insan aşık olur, acı çeker... Sevgilisinden ayrılır acı çeker... Bütün bu acıyı bilmesine rağmen yine aşık olur ve yine acı çeker Big Grin Big Grin bu bedensel bir acı değil ama.. Derler ya içim yanıyor..! öylr birşey Smile

acının turu ve ve boyutu onemlı degıldır.. hepsı aynı hıssı verır.. bazen ask acısı vucudunuzda kesıtıgınız bı yerden daha fazla acı verır...SmileSmileSmile

Bu arada her yaradan kan akmaz eger kasteddıgın acı bedensel olarak buysa.. ınsan ruhsal olarakta cok ACI CEKER..SmileSmileSmile
Ara
aLy™
walla sana burdan bi çarparım teşekkür edersin Big Grin
başkasına acı çektirmek hoşana gitseydi sadist oluyodun ama senin ki farkli biraz kişiseL Big Grin oyüzden senin bu hastalığına bir isim kodum :
'MySadisT' Big Grin mysadist'sin olm sen Big Grin walla benim canım tatlı değil Big Grin bi tarafım kesilse anca kan lekesinden weya biri sölerse fark ediyom Big Grin
bi keresinde baş parmağım kesilmişti doktor dikiş atarken soruyo '' sen sinirlerinimi aldırdın ?'' nollduki dedim parmağını uyuşturmadan dikiş atıom hassetmiyon mu dedi Big Grin
Ara
aLy™
Yaf herkeşin sonunu aşka bağlamayın bi tuhaf oluyom Big Grin
Ara
By LaNeTh
başlatmayın aşkaa ben elimi dogruyorumm şimdiye kadar bi yaramın iileştigini gormedimm diyorum yaptıgınız yoruma bakınn

aşk acısıymışş pehh siz gelin bna gosteririm acıyı tatlıyıı sadisti mazosadisti Smile Smile Smile
Ara
HIÇKIRIK
evet ya bende haz alıyorum acı çekmekten ama yüreğimin acı çekmesine dayanamıyorum yıkıyo beni aynı ya bende aynıyım çok tuhaf yaBig Grin
Ara
"Nı@HaT"
arkadaşlar fark yapıcak tabi herkesin acı kavramı farklı oluyo Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 11:55 AM