:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Derdin nedir diye sormayın bana (çaresiz bir canın gününe düştüm)
blue_belial
Hasret vurur bir akşamüstü
ağırlaştıtır bu müebbeti

gece zindan, yürek mapus
yokluğun düşer yangınıma birde

yitip giderim bir akşamüstü
haberi olmaz kimsenin

bitip giderim bir akşamüstü
haberi olsada
umurunda olmaz sevdiğimin
K€$K!NßI¢@K
Hani insan gönülden sever ,dualarını açar karşılıksız ...ama sevgi de vakit ayırmada aşıraya kaçar ve en sevdiklerinle imtihan olma zorlugu yazılır kaderine ....

ve sadece gitmek düşer kendine....acı da olsa zorda olsa gidersin ayrılıga katlanmak için unutmaya çalışırsın...ama yüreğin hep sevdiklerini gösterir sana....

sen sessizce onları yalnız bir gölge gibi izlersin,yazdıkları mesajlarla kendi kendine konuşmayı adet edinirsin...avutursun yüreğini avunur unutur gibi gözükürsün....

çektiğin özlem ayrılık hüzün bir tarafa en çok ''hiç unutmadıklarının''seni unutuvermesi koyar sana...üzülme dersin gönlüne...sen hak etmedin belkide sevilmeyi....

sevilipde unutulmak bile ne haddine ...tamam öyle olsun ,ben bir hiçim hiçmişim diye haykırırsın....karşılıksız sevmeye ve dua etmeye gönüllüyüm BANA BU YETER ,

bu vakitten sonra dökülecek sevgi sözcüklerine vefa gösterisine ,İSTEMEM ARTIK NEYE YARAR der çekip gidersin.....

Selametle kalın vefasızlıktan gözlerimi doldurduklarım...

Yureginiz ve kaleminiz daim olsun..

Tesekkurler...

SmileSmileSmile
Ara
_BarBie_
haberi olsada

Döktümüşsün abim yine ne denir kii...Rabbim şu mübarek günlerde gölüne göre versin o güsel yüreğin dert görmesin...Wink
Ara
AfrâsyâB
güzeldi sağol Smile
Ara
blue_belial
Alıntı:
Hani insan gönülden sever ,dualarını açar karşılıksız ...ama sevgi de vakit ayırmada aşıraya kaçar ve en sevdiklerinle imtihan olma zorlugu yazılır kaderine ....

ve sadece gitmek düşer kendine....acı da olsa zorda olsa gidersin ayrılıga katlanmak için unutmaya çalışırsın...ama yüreğin hep sevdiklerini gösterir sana....

sen sessizce onları yalnız bir gölge gibi izlersin,yazdıkları mesajlarla kendi kendine konuşmayı adet edinirsin...avutursun yüreğini avunur unutur gibi gözükürsün....

çektiğin özlem ayrılık hüzün bir tarafa en çok ''hiç unutmadıklarının''seni unutuvermesi koyar sana...üzülme dersin gönlüne...sen hak etmedin belkide sevilmeyi....

sevilipde unutulmak bile ne haddine ...tamam öyle olsun ,ben bir hiçim hiçmişim diye haykırırsın....karşılıksız sevmeye ve dua etmeye gönüllüyüm BANA BU YETER ,

bu vakitten sonra dökülecek sevgi sözcüklerine vefa gösterisine ,İSTEMEM ARTIK NEYE YARAR der çekip gidersin.....

Selametle kalın vefasızlıktan gözlerimi doldurduklarım...

Ben hep kendımı anlatmaya cabaladım bunda zamandır ama, anlatamadım.
demekkı nasıp, kendımı baskasının kalemınden ogrenmekmıs.

Yuregıne gonlune gozlerıne saglık

Eywallah...
blue_belial
Saolasın kardesım Smile

eyw gokhanım sende dert gormeyesın...
TutkuM
haberi olsada
yüreğinize sağlık....
Ara
blue_belial
Goslerıne saglık
eyw
chatlaq
Çok Hoş Olmuş Ya €llerine $ağLık GerçekTende Güsel Şiirler Yazıyormuşsun...
Ara
blue_belial
Gozlerıne saglık, Dert gormeyesın...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sibemol Düştüm, Laminör Geldim.. senem albayrak 15 1,113 04-13-2022, Saat: 12:26 PM
Son Yorum: wildfang
  ::bana olanlar oldu:: bilgeis 4 304 04-07-2022, Saat: 06:40 AM
  Bana Ne? blue_belial 8 385 04-06-2022, Saat: 11:05 AM
  ?lmek Bana ; Sevmek Sana Kalm?? ... eRCi 3 284 04-03-2022, Saat: 12:39 PM
  sevgi nedir g?rs?n herkes........ bilgeis 2 437 04-02-2022, Saat: 05:28 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-18-2024, 08:44 AM