:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mavi Sakal Fan Club..
tanura
Mavi Sakal fanlar? burda topla??yoruz :p ben elimden geldi?ince Mavi Sakal hakk?nda her ?eyi eklemeye ?al??aca??m..
herkese sevgilerSmile
Ara
tanura
Biyografi

Tibet AĞIRTAN
tibetrz5.jpg

Çikolatalı dondurma, sessizlik, rock'n'roll ve sudoku severim. 14 yaşımdan beri gitar çalıyorum. İstanbul'un neredeyse her şehrinde oturdum. Avustralya'da uzun süre yaşadım. Elektronik teknisyeniyim. Ses teknisyeniyim. Bilgisayar mühendisiyim. Öğretmenim. Matematikçiyim. Futbolcuyum. Basketbolcuyum. Şarkı yazarım. Otomobil kullanmayı tercih etmem. Gitar görünce alasım gelir. Alkollü içecekler, eğitim, banka, sigorta ve telekom sektörlerinde çalıştım. Hiç evlenmedim, evlenene mani olmadım. Çoluk yok, çocuk yok. Yalnız şarkılar var. Aşk var.Doğum günüm 12 Temmuz 1965. Hediyeleri geri çevirmem. Şömineli ev isterim. Televizyonu uyumak için kullanırım. Ciddiye alınması gerekmiyen şeyleri ciddiye almam. Bir gün öleceğimi bilirim. Her kesin öleceğini bilmediğini de bilirim. Futbol takımı tutmam. Denizde dolaşmayı tercih ederim. Doğdum doğalı büyümekteyim. Bir türlü varamadım.

Murat TÜMER
muratbq7.jpg
Bir omlet hazırla, ama bu sefer değişik bir şey olsun. Köpeğini öp, çocuklarla dans et, yuvarlan sonbahar yapraklarında... Bara gir ve kalbin duruncaya kadar dans et. Bir kız tavla, veya bırak o seni “götürsün”... “Değerler”i-ni boşver, özgür ol… Tümüyle “özgür”... Seviş ….. sonra …bir daha seviş…. Bol bol seyahat et. Yeni insanlar tanı. Büyükanneni ara. Bir enstrüman çalmayı dene. Uzuuun yürüyüşlere çık. İnsanların gözünün içine bak. Domates ek. UÇ ! …. Ve sürün … Detoks: She-toks ! Bir hayır işi başlat. Ailene şiir yaz. Düşün !… 5 kutu boya al ve dünyayı renklendirmeye başla. Paylaş ! Smokin giy. Tüm takım elbiselerini fırlat gitsin. Bir bebek fil besle…. Rüzgarı saçında güneşi yüzünde hisset… Öğren ! Sevdiklerini rahatsız edip duran denyoyu baltayla kovala... Bir daha seviş. HaYaLİnİ esnet … Para kazan, para kaybet. Yüzleş ! Bir orman kur... Tibet’e özgürlük! Taksi şöförüyle sohbet et… Yağmurda üstü açık arabayla dolaş. Aşırı hızdan ceza ye… Birisinin hayaline yatırım yap... Genelev’e git: İnsanları seyret: Haykır !!! Sky dive… Politikacılara yumurta salla. 10 kavanoz Nutella ye… Sabaha kadar kus…. Bir okul inşa et.. Teleferikte aşk yap... Birgün çocuğun olsun: “öz”ü anla, sev… gerçekten sev… Organlarını bağışla... IŞIĞI YAY !!! … Huzur içinde uyu.

Taylan DEDEOĞLU

taylanzf0.jpg
Dr. Jekyll - Mr. Hyde olmak? Bayılıyo, gurur duyuyo. Yıllardır böyle… Teoman’la, Indians’la, MAVİSAKAL’la, Tibet’le, Cin’s ‘le… Ofise gidiyo, sıkı çalışıyo, bi de işten çıkınca Tünel'e uğruyo? Çok zevk alıyo çook. 2 saat bakınıyo, ala ala 10 tane pena alıyo... Takım elbiseyi çıkartıp, kovboy çizmesi giyiyo, kravatı çıkartıp, bandana takıyo…"Q" klavyeyi bırakıp, rosewooda, maple’a geçiyo... Sahneye çıkıp, zıplayarak gitar çalıp, “kanırtıyo”… Duygularını gitarla haykırtmayı seviyo çalarken…Stratocaster, Les Paul alıyo, ama Kramer'inden de vazgeçmiyo... Olmadı mı bi de Paris’te iş arkadaşına Ibanez taşıtıyo... Iban ezmesi J Ace Frehley, Eddie Van Halen, Gary Moore, George Lynch'den etkilenmiş. Hele Gary Moore’dan accayip… KISS, Maiden, Priest, Bon Jovi, Coverdale dinliyo… Def Leppard'a bayılıyo...Haa, bi de Sambora'yı kuyumcuya götürmüş... hem de Broadway’e bindirip yaaa…. Lisesine, Galatasaray’a tapıyo… orasi onun ailesi, evi… ama takım tutmuyo... Futbolun herşeyin önüne geçmesinden nefret ediyo... Amfisini şehir magandalarının, trafik canavarlarının kulağına dayayıp köklemek için yanıp tutuşuyo... Görgüsüzlükten iğreniyo, kus yani! Geçmişi hiç unutmuyo, hep hatırlıyo, değerini iyi biliyo ama geleceğe bakmayı da unutmuyo... Hüseyin Rahmi Gürpınar okuyo, köşkünü müzeye dönüştürmeye uğraşmacasına... Bi de “Gitarların Efendisi” programını yapmış 2 yıl bi radyoda bi zamanlar... Ait olmayı, sahiplenmeyi seviyo, sürüden ayrılmıyo ama sürü de olmuyo… Kimseyle itişmiyo, kimseyi kırıp, kimseyi satmıyo... Mutlaka gülümsüyo, etrafındakileri de gülümsetiyo... Eski dostları asla unutmuyo... Bodrum'suz, Bodrum'da rakı-barbunsuz yapamıyo...Yalıkavağı özlüyo hep... Sevgilisi evi, onunla huzur buluyo, itişiyo, kakışıyo, sevişiyo, ağlıyo... onunla motora binip geziyo, balık kızartıyo, salata yapıyo, portakal sıkıyo, TV karşısında kahvaltı ediyo... Sokakta kedilerin boynuna sarılıyo, anne-babaya uğruyo, babayla Perfect Strangers, Who's The Boss seyrediyo... Sevdiklerini ihmal etmiyo...Braveheart'ı, The Man In The Iron Mask’ı 1000. kere seyrediyo, her seferinde de ağlıyo... Gecenin bir yarısı Amerika’daki Sıfandalı’yla mesajlaşıyo... Malmsteen Rulez ! Supereva’da Rider yeleğine patch takıyo, chopper kullanmış, sonra enduroya geçmiş... Yüzlerce kilometre motor kullanıyo, sonra gidiyo çadırda yatıyo... Ama bi şeyden vazgeçmiyo, vazgeçemiyo… ROCK, ROCK, ROCK…

Batur YURTSEVER
baturib4.jpg
27/12 /71 de dogar,sanslıdır,o zamandan beri muzik dinler,Kadıkoy Anadolu Lisesinde okurken,ogrenip calmaya bile baslar,Milliyet yarısmalarında birincilikler alınca sımarır,ne sahane der ve devam etme rahatlıgı saglamak icin universite bile kazanır.Studyolar kurar,kırmızı adam olur,para kazanır,Exit,kesmeseker,mercury ,extra gibi rock gruplarında sayısız konser verir ve bikac album yapar.Uzun sureler TV Showlarında calar,yine para kazanır,yine sımarır,akademik muzik kariyerine baslar,en guzel gunlerini gecirir,o kadar sever ki bitirince bilgi uni de hoca bile olur,birsuru ogrenci yetistirir,vatana millete yararlı olmaya calısır,bir suru jazz ve funk projesinde yer alır,zevkle calar,sonra cok yakın arkadaslarıyla n.u.g. u olustururlar,bir suru hos projenin altından kalkmayı bile becerirler.aranjorluk ve produktorluge el atar,bu sureler gecerken sanslıdır,aralıksız olarak hep sahnededir,hic inmez,hem de yakın arkadaslarıyla….bir suru degisik muzik ogrenir,ustalarıyla calar,sonrasında kırıkkalplerle calarken,mavisakal tekrar bir araya gelir ,ozune doner,sevinerek grupta yerini alır..yine ne sahane der.. herturlu benzin yakan araca bayılır,hele hızlı gidenlere,ii bilir,fakat trafikten daralır,motorsiklete gecer,yine sımarır,buyugunu alır,bu sefer yeni daha dizini kırar,oturur asagı…bir suru abuk subuk gereksiz sey bilir,durup duruken babası sıkılıp sirketi ona bırakır,simdi bir yandan o sirketin altından kalkmaya ugrasmaktadır,hic de kolay degildir ama olsundur..sıfır kızı sıfır oglu ve sıfır karısı vardır,evlenmemistir,tuhaftır zira kızlara da bayılır,daha da tuhaftır kızların bazıları da ona..caktırmadan tarihcidir,sosyoloji de sever,sahane villa ister ve cok da o benzin yakanlardan,teknolojiye bayılır,hep tatilde olmak ister hic beceremez,futbolu da sever,galatasarayı tutar,playstation ustasıdır,GT lerde herkese kafa tutar,bu yuzden dunya capında oynar,rallylere gider ,takip eder organizasyonlarda yer alır,deniz bisikletinden nefret eder,africa da kolesine kusmus tek beyazdır,grubun en kucugudur,gorusmek uzere der..

Not:Bilgiler grubun resmi sitesinden alıntıdır..
Ara
GEN? KAPTAN
hadi gemiye tayfalar nereyemi gidiyoruz tabiki karayip adalarına
Ara
eXseLanS
GEN? KAPTAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hadi gemiye tayfalar nereyemi gidiyoruz tabiki karayip adalar?na

eeeee s?kt?n ama heee :mad:
Ara
tanura
te?ekk?rler arkada?lar..bir ka? tane y?xexes program?ndan g?r?nt?ler..
normaltndscf1166tn2.jpg

normaltndscf1172cs7.jpg

normaltnim000680wv1.jpg

normaltndscf1152gd2.jpg
Ara
tanura
bunun Mavi Sakal'la ne alakas? var?l?tfen konunun d???na ??kmayal?m ya..
Ara
eXseLanS
tanura Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bunun Mavi Sakal'la ne alakas? var?l?tfen konunun d???na ??kmayal?m ya..

arkada??m sen baqma ona Laf anlamaz o dvm et sen...
Ara
GEN? KAPTAN
Kardes Çok GÜzel Olmus Bİraz GÜlelİm İstedİm Bu Karanlik Sokaklar Benden Sorulur Benden Yanimda Yalnizliklar Bİrde Hayalİmde Sen
Ara
tuti
H?mmm...

O zaman mesaj?m?z? de?i?tirelim...Big Grin

G?zel payla??m dostum te?ekk?rler...
Ara
CariSmaBoY
genç kaptan, biraz daha seviyeli olursan sevinirim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  » Samsunlular Fan Club « ÐŽeşaren 183 15,211 03-09-2014, Saat: 07:05 PM
Son Yorum: PaSCHaM
  Fan Club Acmadan Önce Lütfen Okuyalım...! MorciveT 5 1,756 01-24-2010, Saat: 12:06 AM
Son Yorum: aLy™
  Duman Fan Club :) AdAmIn1i 63 6,191 02-04-2009, Saat: 11:02 PM
Son Yorum: Primeval
  kayseri fun club:) MaNeSiA 115 6,769 12-20-2008, Saat: 07:30 PM
Son Yorum: beyzarda.38
  jelibon sevenler fan club:D kı@ymı@k=) 8 1,653 10-11-2008, Saat: 05:53 PM
Son Yorum: nry8

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 03:02 PM