:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: Severken Hanqisi daha zordur?
Gitmek mi?
100.00%
1 100.00%
Kalmak mı?
0%
0 0%
Katılımcı sayısı: 1 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Severken Gitmek Mi Zordur , Kalmak Mı ?
€BeRimSin
theropoda Adlı Kullanıcıdan Alıntı:intihar ederim

İntihar çözüm mü, değmez ....
EndLess
Kalmak En Zoru..Gıden...BAska Bırını BuLuyoda...KaLan Hep.KendısıyLe kaLıyor..SmileSmileSmile
Ara
MaNeSiA
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kalmak En Zoru..Gıden...BAska Bırını BuLuyoda...KaLan Hep.KendısıyLe kaLıyor..SmileSmileSmile
kalan olmak en yıkıcı olanı:S
Ara
Selin :)
bence kalma daha zordur....
Ara
Aşksı@z
giderim beklemenin bir anlamı yok anlaşamadığım biriyle kalıp mutsuz olmaktansa gitmek en doğrusu.
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Ben Sevdigimden Gidemem Birakirim O GitSin ...
Ara
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben Sevdigimden Gidemem Birakirim O GitSin ...
ne farkı varkıBig GrinBig Grin ha ha kalmışın ha göndermsınBig Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Selin :) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne farkı varkıBig GrinBig Grin ha ha kalmışın ha göndermsınBig Grin

Farki OLmaz oLur mu Big Grin Ben GiderSem üzüLürüm Gittime pi$man oLurum Ke$ke GitmeSeydim Derim .. Ama o GitSin ki ArkaSindn üzüLSemde Birshey oLmaz Sonuçta o Gidio Beni Birakip ..
Ara
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Farki OLmaz oLur mu Big Grin Ben GiderSem üzüLürüm Gittime pi$man oLurum Ke$ke GitmeSeydim Derim .. Ama o GitSin ki ArkaSindn üzüLSemde Birshey oLmaz Sonuçta o Gidio Beni Birakip ..
kendini kandırma pemboşşşBig GrinBig Grin bu arada nurcanın selamı varrBig GrinBig Grin
Ara
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Farki OLmaz oLur mu Big Grin Ben GiderSem üzüLürüm Gittime pi$man oLurum Ke$ke GitmeSeydim Derim .. Ama o GitSin ki ArkaSindn üzüLSemde Birshey oLmaz Sonuçta o Gidio Beni Birakip ..
kendını kandırma pemboşşşBig GrinBig Grin bu arada nurcanın selamı var yanımda yazı yazıoda Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gitmek mi zOr kaLmak mı ? .. BaL 41 1,675 04-12-2022, Saat: 04:31 PM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 11:34 AM